1147
1292

نرفتم اما شنیدم کنسرتاش خوبه

مي‌دانی..دل مثل بستنی قیفی🍦 است! یک قیف پر از خاطره! هر خاطره یک طعم! هرخاطره یک  رنگ! مشغول لیسیدن خاطره های خوش طعم که میشوی...خاطره های دیگر اب میشوند!بیخیال باش! بستنی ات را تا ته بخور  

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

بگو اصلا کنسرت رفتید 😐

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1279

با احترام به سلیقه همه عزیزان من که اصلا به عنوان خواننده قبولش ندارم

دوستم تو کیش رفته بود میگفت خیلی ها سالن رو ترک کردن خیلی بد بوده ولی خودم نرفتم بتونم قضاوت کنم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

فک کنم فازش خیلی خوب باشه😍 ما مشهدیم بزرگمون ممنوع کرده کنسرتو😐😁

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

دوستم من و همسرم با کلی ذوق کنسرت محسن یگانه رفتیم ، کلا فقط یکی از آهنگ هاش رو شنیده بودیم ، همه ی مردم کل آهنگها رو با خواننده میخوندن و کلی ذوق و جیغ و دست و هورااااا میکشیدن

مردیم از خنده ما فقط سر جامون حرکات موزون میرفتیم

1307

من به شخصه اصلا دوس ندارم کنسرت برم

چون نظرم راجب اون خواننده عوض میشه چون صداشون تو لایو واقعا فرق داره با صدایی که تو اهنگاشون میشنویم

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم

من کنسرت رامسرش رفتم راستش اصلا راضی نبودم

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
ساری داشت؟

فکر کنم یه چیزایی یادمه که کنسرت داشت🤔 همین سینما سپهر

ولی مطمئن نیستم

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1308
این واسه محسن ابراهیم زاده صدق نمیکنه

راستش نمیدونم عزیزم من طرفدار خودشو اهنگاش نیستم البته یکی دوتا از اهنگاشو گاها گوش میدم ولی سبکش سلیقه من نیس

لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرسید😢ممنونم
من کنسرت رامسرش رفتم راستش اصلا راضی نبودم

چطور؟ از چه لحاظ؟ آهنگاش که خیلی شاد و باحاله🤔

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1311