2733
2734
عنوان

فرداشب عروسی خالمه به نظرتون

296 بازدید | 13 پست

کادو چقد بدم؟

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بستگی به رسمتون داره. اون یا مادر و پدرش چقد به شما کادو دادن؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
مبارکه خوش بحالت چه عروسی نزدیکی

جاتون خالی،،،ما خیلی دیر به دیر عروسی داریم ولی اونهفته تولد دختر عمم بود که در حد یه عروسی بود فردا شبم عروسی خالمه

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
جاتون خالی،،،ما خیلی دیر به دیر عروسی داریم ولی اونهفته تولد دختر عمم بود که در حد یه عروسی بود فردا ...

پس،حسابی بترکون و کیف کن جای من هم بخور😂😂

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
2738
بستگی به رسمتون داره. اون یا مادر و پدرش چقد به شما کادو دادن؟

مادر بزرگم واسه عقدم یه جفت گوشواره داد عروسیم یادم نیست

خب بعضی از خانواده ها هدیه های بزرگ میدن بعضیا کوچیک...مثلا اگ خاله من باشه من ۵۰ میدم ولی خب مامانم ...

اره دیگه منم احتمالا ۳۰۰بدم

خب بعضی از خانواده ها هدیه های بزرگ میدن بعضیا کوچیک...مثلا اگ خاله من باشه من ۵۰ میدم ولی خب مامانم ...

پنجاه خیلی کم نیست؟؟الان باهاش یه روسری هم نمیشه خرید متاسفانه💟💟🙄

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖
پنجاه خیلی کم نیست؟؟الان باهاش یه روسری هم نمیشه خرید متاسفانه💟💟🙄

کم هست ولی خوب کلا من تازه ازدواج کردم زیاد ازم انتظار نمیره بعد منو همسرم فامیلیم تو همه عروسیا هم پدر من هدیه میده هم پدر اون دیگ ما یا نمیدیم یا کمتر میدیم...بعدشم کلا تو فامیل ما کادو دادن ایطوره من از خیلیا بیشتر میدم ولی واسه درجه یک زیر ۳۰۰ نمیدن معمولا