2737
2734
با دوتومن هوواوی y7 میتونی بخری 

یعنی خوب هست

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قربون راهنماییت برم😆😙خب مدلشم میگفتی

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آخه من خیلی از موبایل سر در نمیارم ولی یه مدت تو مود عوض کردن موبایل همسرم بودم که برادرم این htc رو بهم معرفی کرد واقعا معرکه است

بزار فردا ازش بپرسم بهت بگم اونم ببین اصلا نمیخوره ۲ تومن باشه حیفه نبینیش

میخواستم واسه تولد همسرم بخرم ، ناراحتم کرد منم پشیمون شدم و کلا هیچی نخریدم 😁😁😁😁😁😁😁

2738

A۱۰ سامسونگ

دومیلیون صد

خواهرم هفته پیش خرید گوشیه خوبیه

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
منم دنبال گوشی رو همین رنج قیمتم اما سامسونگ نمیخام یا هواوی یا اچ تی سی

شیائومی بخر عالیه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آخه من خیلی از موبایل سر در نمیارم ولی یه مدت تو مود عوض کردن موبای ...

اچ تی سی خیلی گوشیه خوبیه ولی تا وقتی که خراب نشه.من همسرم تعمیرات موبایل داره میگه قطعاتش کمه و بباز کردنش سرطانه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706