2737
2734

بچه ها عروسی داییم بود ما رسم داریم موقع عروس بردن داماد یه میوهای مثل نغرنج یا سیب به سمت مهمونا پرت میکنه   

مامان بزرگم به داییم سیب داد حالا همه منتظر که سیبو بگیرن داییم همچین نشونه گرفته بود انگار میخاد سنگ بیندازه دریا   

همچین شوتش کرد که معلوم نشد کجا پرتاپش کرده   

نگو که اینقدر دور شوت کرده بود خورده به چشم بچه همسایه   میگفتن چشمش اندازه یه بادمجون سیاه شده بود 

دیگه از اون به بعد این رسمو انداختن  

شما هم بیایید از خاطرات خنده دارتون بگید دور هم بخندیم

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   

فقط یه زشتتتتت منو لایک کنه

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عروسی یکی از فامیلا عروس موقع گذاشتن کیک تو دهن داماد هی شوخی کرد و چنگالو کشید عقب

یهو داماد عصبی شد کتشو از رو مبل برداشت گذاشت رو دستش که بره

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

من اومدم بشنوم ،خاطره ندارم  

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

اسی شما ترک نیستین؟

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

عروسی دوستم فقط بنده خدا افتاد زمین توالار تو حنابندون پاش در رفت برای عروسی پاش لنگ میزد😂😂😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
من اومدم بشنوم ،خاطره ندارم    

حالا فشار بیار شاید داشته باشی   

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2706