1351
1341

رنگ متفاوت بگیر

بنفش یا سفید ساده

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مهر ماهِ امسال ۶۰ کیلو خواهم بود.حالا ببین  اینم سندش✋ https://www.ninisite.com/discussion/topic/2232034/تاپيك-لاغري-دلي?postId=95158179

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

خوشم نیومد

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

فقط اون طرح رنگی رو دوس ندارم به نظرم به سورمه ای نمیاد و خیلی شلوغه خوشم نیومد

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»
1307

ندوست 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

اصلا از این مدل مبلا دوس ندارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
1288

آره فقط توی چیدن مبل و گلدون و اینا دقت خرج بده که جلوه بده

خدایا شکرت واسه عشق و علاقه ای که بین من و عشقم وجود داره 😍😍😍😍🙏🙏🙏 و هر روز بیشتر و بیشتر میشه💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

این مدل مبل ها ، بنظر نمیاد راحت باشن 

امتحانشون کردید خودتون ؟

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1335