2733
2734
عنوان

کمپ ترک اعتیاد

2921 بازدید | 15 پست

کسی میدونه محیطشون چطوره؟یکی از اشناهامونو بردن گفته خیلی اذیتش کردن غذا کم بهشون میدن اعتراض کنی میزنن. میخوام بدونم همهشون اینطورن یا تو شهر ما اینجوره؟البته نگید کدوم شهر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اصلا از لحاظ غذا و خوراک کمبود ندارن و متادون درمانی دارن حتی میان وعده هم دارن

ولا شنیدیم خیلی کم غذا میدن و غذاهاشون خیلی بدن اگه کسی چیزی بگه و شلوغ کنه ب تخت میبندشون خواستم بدونم شهر ما ایطوره احتمالا شما تهران هستین؟بعد اینکه دارو هم بهشون میدادین؟؟

کمپ های خصوصی اصولا اینجوریه من 4 سال تو کمپ دولتی کار کردم از این خبرا نبود و بازدید میومدن از تمام ...

سلام ببخشید چطوری میشه یه معتادو فرستاد کمپ دولتی که هزینش کم باشه خودش نمیره به اجبار باید بفرستیم بعد میشه زیاد نگه دارن چون ازیت میکنه

یکی از بستگان ما بنده خدا اعتیاد داشت یکی دوباری هم رفته بود کمپ ترک کنه نتونسته بود. روشهای مختلفی رو هم امتحان کرد از ترک سنتی و در منزل تا کمپهای ترک اعتیاد ولی هیچ کدوم جواب نداد و باز مصرف کرد.اخرش دایی اش برد ی مراکز ترک اعتیاد که کاملا علمیو با اصول روانشناسی ترک میدادن و بعد از بستری شدن مشاوره و کلاساشو ادامه داد الان سالمه و به زندگی برگشته . خدا رو شکر میخواید من آدرس سایتش رو بزارم هرکی خواست بره سر بزنهhttps://fardinmehr.ir/

2706