2733
2734
عنوان

توسل به حضرت عباس

2870 بازدید | 66 پست

دوستان حضرت عباس باب الحوائجه من یک بار از این طریق حاجت گرفتم 

عریضه نوشتن خدمت ایشؤن فقط الان ی خواهش دارم نذر کردم چهل نفر توعریضه شون حاجت منم بنویسن ( یعنی توی قسمت حاجت بنویسین به حق دستای بریده ت ای سردار بی دست امسال هانیه با عشقش ازدواج کنه) هر کسی مایل بود خواست انجام بده برام بهم اسمش رو بگه كه از طرفش دو رکعت نماز برای حاجتش هدیه میکنم به حضزت عباس 

کمکم کنین چهل نفر بنویسین برام 

روی کاغذ سفید بدون خط 

اين عريضه به خط والد مرحوم يافتم كه سزاوار نيازمندان و گرفتاران به اين كيفيت دست به دامان قمر بنى هاشم حضرت عباس عليه السلام بزنند و به وسيله آن جناب از خداوند متعال حاجت خواه شوند:
بسم الله الرحمن الرحيم
هذه رقعه عبدك ... ابن ... زاد... اگر صاحب عريضه مرد باشد، و اگر زن است مى نويسد: هذه رقعه امتك ... بنت ... زاده ... والسلام عليك يا مولاى يا سكينه يا عباس بن اميرالمومنين عليه السلام و ان تقضى حاجتى ان بينى و بين الله تعالى ذنوبا قد اثقلت ظهرى و اطالت فكرى و سلبتنى بعض لبى و غيرت خطير نعمه الله عندى و منعتنى من الرقاد و ذكرها يتقلقل احشائى و قد هربت الى الله و اليك يا عباس ابن اميرالمومنين ان تقضى حاجتى اسئلك بحق ابيك و بحق اخيك الحسين و اخوانك صلوات الله عليهم اجمعين .

هر چند حاجت دارین بنویسین 

و بین قران بذارین و مطمئن باشین حضرت عباس میبینه و میخونه. جواب میذه 

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این مطلبی که نوشتی چقدر صحت داره؟ 

خیلی

ی جوری دوری و ی جوری گم شدم که باورم نمیشه کسی که عاشقه محاله بگذره از اون که زندگیشه        لطفابرای رسیدن به عشقم برام صلوات بدین  
مینویسم اسمتو گلم مرسی ک گفتی حاجتت روا

اسمت رو بگو یادداشت کنم ک نماز ها رو بخونم 

2738

@مامان_مامان    

@مامانمحمدم    

@شکلاتییییییییییییییی  

فاطمه ام دعا کن واس قبولیم تو کنکور تویه شهر دیگ

نوشتم فاطمه جان 

2706