2703
2553
ولی هیلی اذیت نیشی من مرگو جلو چشام دیدم هر روز به خاطر امپولا بدنم سیاهه  خدایا جواب سختیامو ...

من ی گل دختر دارم،ولی ب شدت دلم دوقلو دختر پسر میخواد،این ارزو از کوچکی با منه،ارث از پدر و سمت شوهرم دارم ولی سمت مادری ک میگن ملاکه نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کو دیگه کسی که بی  درد سر باردار بشه خواهر نمیدونم چرا اینقدر اوضاع بارداری سخت شده

بابا خواهر شوهر من 40 سالشه عروسی کرد ماه اولم حامله شد 

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
یکی از دوستان من الان فکر کنم دو سه هفته هست آی وی اف کرده دو قلو پسر نتیجه رو هنوز نمیدونم چیه ...

من چند جای مختلف شنیدم یکی میگه ۳ میلیون یکی میگه ۸ میلیون فک کنم بستگی ب تعداد  قرص و امپولایی که میزنن داره

2720
من ی گل دختر دارم،ولی ب شدت دلم دوقلو دختر پسر میخواد،این ارزو از کوچکی با منه،ارث از پدر و سمت شوهر ...

میتونی بری دکتر دارو بهت میدن که بیشتر از یه تخمک داشته باشی اون ماه من خیلی از دوستام با دارو س قلو و دو قلو بار دار شدن حتما برو دنبالش

بابا خواهر شوهر من 40 سالشه عروسی کرد ماه اولم حامله شد 

ماشالا مال دوره روغن حیوونی بوده😐

ولی در کل اینایی که تو سن بالا ازدواج میکنن چون میترسن باردار نشن و سنشون بره بالا

هیچوقت جلوگیری نمیکنن و به همین خاطر رحم آمادگی داره و زود باردار میشن

2714
ماشالا مال دوره روغن حیوونی بوده😐 ولی در کل اینایی که تو سن بالا ازدواج میکنن چون میترسن باردار نش ...

مال ما رحمم که اماده باشه اسپرم شوهر اماده نیست😁😁

ولی بیشتر مشکلا افتاده به بنده خدا خانما بخاطر دارو های ضد بارداری هست

اره واقعا اصلا مشکل از مردم باشه بیشترین داروها و خطرات واسه زنه

2706