2737
2734

چند شب پیش رفتم نت چیزی سرچ کنم صبحش تولدم بود یادمم نبود. فکر میکردم یکی دو روز دیگه ۲۷ خرداد باشه. یهو اینو دیدم ذوق کردم😁😁😁

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

چخبره امشب همش تولده

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بله ۵ ساله من اینو میبینم 

تازه بانک ها هم تو لدمو تبریک میگن خلاصه همه تو فکر تولدمن😋😋 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
چخبره امشب همش تولده

نمیدونم. ولی من همین الان داشتم گالری میدیدم یهو اینو دیدم گفتم بذارم. تازه وارد سایت شدم قبلش چیزی در این مورد نخوندم.😙

من همیشه قصه ی عشقو میگم ... ولی تنها یارم این سازِ منه ... عمرِ عاشق بودنم چقد کمه ... آخرش آخرِ آوازِ منه ... آخرش آخرِ آوازِ منه 🎶🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦
بله ۵ ساله من اینو میبینم  تازه بانک ها هم تو لدمو تبریک میگن خلاصه همه تو فکر تولدمن😋😋  ...

اره ولی sms بانک شمع نمیذاره که😁😁

چه جالب نه تا حالا واسه من نشده چرا ؟؟!!

نمیدونم خواهر. راستش منم تا حالا ندیده بودم

الهی عزیزم‌تولدت مبارک باشه پساپس😊

مرسی عشقم 💜

2706