2733
2734
عنوان

شمام وقتایی ک از شوهرتون ناراحتین حس میکنین اون عشقتون نبوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 173 پست
شما متاهلی!!! ببین ادم با ادم فرق داره نیاز با نیاز فرق داره،ولی رابطه از چیزای خیلی مهم واسه من بو ...

واقعا خوب گفتی چه حرفا میزنن معلومه که رابطه خیلی مهمه اگه نه که میشیم خواهر و برادر دیگه چی از زندگی زناشویی اگه یه زن ارضا بشه هم مادر بهتری هست هم همسر مهربون تری وقتی نشه جز عروسی غر غر کردن و اعصاب خوردی تو زندگی هیچی نداره بیشتر آمار طلاق تو ایران به خاطر همین رابطه هست پس خیلی مهمه

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما متاهلی!!! ببین ادم با ادم فرق داره نیاز با نیاز فرق داره،ولی رابطه از چیزای خیلی مهم واسه من بو ...

بله متاهلم . اخه میگی شبو روزمو درگیر کرده از سرطان بدتره برام. فکنم عوامل تحریک کننده زیاده تو خونتون وگرنه زنا لمسی هستن مث مردا با چشمو فکر تحریک نمیشن اینکه شما میگین خیلی ناراحت کنندس واقعا ب نظرم ب پزشک مراجعه کنید چون خیلی احتمال خطا رفتن هست ‌.البته ببخشید دخالت کردم

خدایا شکرت
منم دقیقا اینجوریه ک طول میکشه دیگ نمیشم،چون فک میکنم با اکراه اومده و خودش دلش نیس

همین که بیاد طرفم از ته دل برام کافیه با اینکه ارضا نمیشم

اشکال نداره عادت کردم

یه صلوات مهمونم کنید
2731
منم متوسطم یعینی در حد هفته ای دوبار.ولی میگم ک از وقتی مزشو فهمیدم دوست دارم حداقل هفته ای یکبار ار ...

خب منم هفته ای دوبار،ولی نداریم ده روز ی بار..

من اگ هفته ای دوبار باشه بدنم تنظیم میشه ولی الان کلا نمیشم دیگ ...هرررسریم بهش میگم من اینجورم..انگار ن انگار

منم دقیقا اینجوریه ک طول میکشه دیگ نمیشم،چون فک میکنم با اکراه اومده و خودش دلش نیس

دلش باشه یا نباشه مهم نیس مهم خودتی ک باید لذت ببری تا کی به مردا فکر کنیم ولش کن بابا لذتتو ببر از رابطه

خب منم هفته ای دوبار،ولی نداریم ده روز ی بار.. من اگ هفته ای دوبار باشه بدنم تنظیم میشه ولی الان کل ...

عجب ادم نفهمیه.یه حورایی نامفهوم پهش پیام بده اگه نیازمو برطرف نکتی ممکنه ک ب خطا بیافتم و مقصرش تویی.

2738
بله متاهلم . اخه میگی شبو روزمو درگیر کرده از سرطان بدتره برام. فکنم عوامل تحریک کننده زیاده تو خونت ...

عزیزمن وقتی ی زن تامین نشه فکرش چ بخواد چ نخواد درگیر میشه،!و اینم بدون ک تا جای کسی نبودی قضاوتش نکن ،مگ تو خونه شما وسایل تحریک کننده هست!اصلا چی هست!من نه دیدم ن شنیدم!و اینکه خانم محترم من واسه خودم ی ارزشها و ملاکهایی دارم ک هیچوقت اونارو زیر پا نمیذارمدک بخواد احتمال خطا باشه

خانم های خونه که دنبال کار کردن و کسب درآمد هستید!

تا حالا به برنامه نویسی کامپیوتر فکر کردید ؟

میدونید خیلی راحت میتونید برنامه نویس بشید و درآمد داشته باشید!

آیا برای برنامه نویس شدن لازمه از قبل چیزی رو بدونیم؟ خیر ما همه مطالب رو از صفر تا صد بهتون آموزش میدیم تنها چیزی که نیاز دارید فقط یه کامپیوتره!

هدف ما صرفا آموزش برنامه نویسی نیست بلکه تا ورود به بازار کار از شما حمایت میکنیم و حتی در طول آموزش و بعد از اون ماوره و پشتیبانی رایگان داریم

با خدا باش و پادشاهی کن ، بی خدا باش و هر چه خواهی کن

من دركت ميكنم

درك كردن كارهركسي نيست

ازخيلي هاتوقع نداشته باش

حتي اوني كه بدترين كارودرحقت كرده

ميدوني چرا؟چون اون دردونكشيده كه توكشيدي.

بروپيش مشاور

مرتب باهم حرف بزنين شده به زور

راضيش كن برين پيش دكتر

رابطتونوزنده كنيدباتلاش هردو

2706