2737
2734
عنوان

شمام وقتایی ک از شوهرتون ناراحتین حس میکنین اون عشقتون نبوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 173 پست
ببخشید اینو میگم غلط کرده مگ روز اول ندیده!!لعنتیا نمیدونم چرا همچین کسایی ی زنای سالم و خوب گیرشون ...

اره واقعا خودش میگه تو خیلی خیلی پاکی و خوبی.

ولی خودش چی .کاش خوشگل بودم اونوقت میخاستم ببینم ک هزارتا مرد تیکه میندازن بهم حالش خدب میشه

حالا مامانش ی دختر خوشگل رو میخاسته براش بگیره شوهرم گفت اون با هزارتا دوسته من بگیرمش هر کی از راه برسه بگه من با این دوست بودم خوشم نمیاد.بعدش بمن میگفت ک دختره دستمالی شده ک اینقدر بدنش هیکلیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم از این میترسم گاهی میگم شاید یه حکمتی هست بچه دار نشدیم اگه بچه داشته باشیم که میره اتاق درم م ...

منم جدا میخوابم..چون وقتی پیششم اذیت میشم اون توجه نمیکنه حالم بدمیشه میخا خفش کنم

ولی وقتی جدا میخوابم فک میکنم مجردم

ولی اصلا جاتو جدا نکن خیلی تاثیر داره

اصلا تحمل نداره میشناسمش

از قبلش گفته بود بچه گریه کنه مجبورم جای دیگه بخوابم.چون صبح نمیتونم بیدارشم.انگار وظیفه زناست فقط

یه صلوات مهمونم کنید
2731
خب اون نیاز بدنش کمه واسه تو زباده برو دکخر یا تو کمتر کن یا اون گرمتر کن

یک ساااله همه راههارو رفتم فایده نداره

الان قرص ضدافسردگی میخورم کمتر شده میلم ولی باز هست...بعد خودش تلاشی نمیکنه زورم ازینه

بخدا اینا حقه،من نمیگذرم چون واقعا فشاررومه میترسم ب گناه بیوفتم...اگ اینجانبود درددل کنم دلم میترکید

منم جدا میخوابم..چون وقتی پیششم اذیت میشم اون توجه نمیکنه حالم بدمیشه میخا خفش کنم ولی وقتی جدا میخ ...

کار خوبی نمیکتی ادم موقع قهر جدا بخابه حالش بهتره.

ولی ما یکبار ک بد دعوا کرده بودیم همون شب جامو عوض کردم و جدا خابیدم ولی باز فرداش باهم انداختم اون نیومد بامت بخابه بعد اشتی گفت خیلی ناراحت شدم ازت ک بدنتو از من دریغ کردی 

حالم خیلی بده دارم گریه میکنم  اونم با اهنگ سیاوش قمیشی و معین  میشه پرنده باشی اما رها ...

عزیزدلم گریه چراااا

ی چیزی فهمیدم مردا از زنای ضعیف زده میشن و برعکس از زنای مغرور وقوی خوششون میا،اصلا خودتو ناراحت نکن ب خودت برس باشگا برو تفریح کن بذار کمبودتو احساس کنه

2738
منم جدا میخوابم..چون وقتی پیششم اذیت میشم اون توجه نمیکنه حالم بدمیشه میخا خفش کنم ولی وقتی جدا میخ ...

فکر کردی جدا بخوابی خیلی ناراحت میشه.راحت تر میگیره میخوابه

این کارو نکن اعصاب خودت خرد میشه ولی واسه اون عادی میشه .منم خواستم این کارو بکنم و جامو عوض کنم ولی ا عصابشو نداشتم بگه من خسته ام درک نمیکنی .

یه صلوات مهمونم کنید
یک ساااله همه راههارو رفتم فایده نداره  الان قرص ضدافسردگی میخورم کمتر شده میلم ولی باز هست... ...

میفهمم چی میگی منم پاراسال ک دارو مصرف میکردم واسه اینکه گرمتر بشم شوهرم کم میاورد من دوست داشتم هر روز رابطه داشته باشیم ولی اون کم میاورد.ولی هفته پیش ک تا ۱۰ روز قهر بودیم دلم میخلست بهش پیام بدم ک الان تو برام کم میزاری من باید برم از یکی دیگه نیازمو طلب کنم بزو خودمو نگه داشتم ک پیام ندادم.ولی بهش گفتم فکردنکن من میام واسه اشتی اونم بعد اون اومد واسه اشتی ولی فقط در حد حرف بود رابطه نه

عزیزدلم گریه چراااا ی چیزی فهمیدم مردا از زنای ضعیف زده میشن و برعکس از زنای مغرور وقوی خوششون میا، ...

چون واقعا از لحاظ حسی کم دارم دوست دارم یکی محکم بغلم کنه یکی با عشق بوسم کنه و بگه دوستت دارم حالم بده خیلی

عزیزدلم گریه چراااا ی چیزی فهمیدم مردا از زنای ضعیف زده میشن و برعکس از زنای مغرور وقوی خوششون میا، ...

اونقدر نداریم ک برم باشگاه و کلاس ک خودمو سرگرم کنم مستاجریم و بزور خودمونو سیر میکنیم

فکر کردی جدا بخوابی خیلی ناراحت میشه.راحت تر میگیره میخوابه این کارو نکن اعصاب خودت خرد میشه ولی وا ...

اخه ببخشید وقتی حتی دستم بهم میزنه من تحریک میشم ،بعد میبینه من اینجوریم ولی دریغ میکنه ،حالا فک کن وقتی پیشش،میخوابم چی میشم ،وقتی اون بی اعتنایی میکنه عصابم بهم میریزه...اصلا سیستم بدنم بهم ریخته ببخشید اینودمیگم الان سه ماهه من ا ر ض ا نشدم

همین گذشتنا به بهای عمرو جوونی و  ایام خوشی که باید میداشتیم میگذره و حسرت میشه و رو دلمون ...

ایام خوش رو خودتون بسازید، اهداف شخصی خودتون رو دنبال کنید، مستقل از رابطه ی دو نفره برای خودتون هویت جدا قائل باشید. به تفریحات شخصیتون بپردازید.  قطعا تاثیر بسیار مثبتی در رابطه با همسرتون خواهد داشت.

چون واقعا از لحاظ حسی کم دارم دوست دارم یکی محکم بغلم کنه یکی با عشق بوسم کنه و بگه دوستت دارم حالم ...

خب  عزیزم میشه بهتر شد رابطت ی مشاور هست تو نی نی سایت خدا خیرش بده خیلی کمک من کرد میخای از کمکش استفاده کنی

2706