2733
2734
درسته خانواده خیلی برای آرامش خوبه  ولی مهم زن وشوهرن که برا هم میمونن خدارو شکر کن شوهرت خوبه ...

ممنون از دلداریت عزیزم ولی وقتی ک خونواده ای نداشته باشی ک دلگرمیت باشن هم دلخوشیت میشه شوهرت اونوقت ناخواسته توقع ات ازش میره بالا اونم نمیتونه از پسش بر بیاد پس شوهر خوبم کم کم خسته میشه و بد میشه از طرفی وقتی تکیه گاهی نداری نمیدونی چی کنی!اونوقت میشه حال این شبای من...

خدایاشکرت...

خودتو سرگرم کن کلاس ثبت نام کن برو خودتو واسه مادرشوهر لوس من بهش بگو مثل مادر می  تا یکم بهت آرامش بده وجودش   داشته هاتو شبها قبل خواب بشمار وبابت همه ی اونها خدا رو شکر کن منم صبح.تا شب تنهام البته دوتا بچه دارم با اونا خودمو سرگرم میکنم ولی از بس غصه  غم های خانوادمو میخورم ب یه آدم عصبی تبدیل شدم ولی تو این کارو با خودت نکن  قوی باش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه وقتی شوهرت خوبه کیو میخوای عزیزم درسته تنهایی خیلی سخته میفهمم ولی عزیزدلم با غصه خوردن چیزی در ...

میدونم باغصه خوردن درست نمیشه فقط نمیدونم چی کنم عزیزم ک بتونم زندگی کنم دلگرمی و امید داشته باشم

خدایاشکرت...
2731

خیلیا مثل من حساس و دل نازکن  درکت میکنم ولی حرفت ناشکریه نشه عزیز  خدارو شکر شوهرتو داری  بچه ای  سالمی از دار دنیا مامان نداری خدا  برات حسابش میکنه  انقدر خودتو عذاب نده  

خودتو سرگرم کن کلاس ثبت نام کن برو خودتو واسه مادرشوهر لوس من بهش بگو مثل مادر می  تا یکم بهت آ ...

امیدوارم بتونم قوی باشم تا الانش ک وجودم تیکه تیکه شده از این به بعدو خدا میدونه 

خدایاشکرت...
میدونم باغصه خوردن درست نمیشه فقط نمیدونم چی کنم عزیزم ک بتونم زندگی کنم دلگرمی و امید داشته باشم

میدونم نبودمادر خیلی سخته یعنی وحشتناک خدا مادرتو رحمت کنه عزیزم ولی بخاطر شوهرت ک میگی خوبه دیگه فکرشو نکن ب فکر زندگیت باش ب فکرآرامش شوهرت اینا خیلی مهمن عزیزم یه کاری نکن شوهرت از این رفتارت خسته بشه با دوستات رفت وآمد کن باهمسایه ها 

2738
ممنونم عزیزجون خداحفظت کنه

خواهش میکنم غصه نخور یه امشبو ،خدا رو بگیر جای مادرت و باهاش حرف بزن نمیخواد بلند حرف بزنی چشاتو ببند وتوی ذهنت باهاش حرف بزن حتما کمکت میکنه ب ارامش برسی  

میدونم نبودمادر خیلی سخته یعنی وحشتناک خدا مادرتو رحمت کنه عزیزم ولی بخاطر شوهرت ک میگی خوبه دیگه فک ...

باشه عزیزم ممنونم درد من یکی دوتا نیس ک اخه بخاطر همین مشکلاتم ک اگه بخوام توضیح بدم یه تومار میشه باعث شده نتونم دوستامو نگه دارم باوجود اینکه خیلی ادم اجتماعی ای هستمو میتونم سریع ارتباط بگیرم باادما اما همین ک میخوان بهم نزدیکتر بشن مجبورم کصمیمی نشم باهاشون از موقعی ای هم ک مادرم فوت شده اوضام بدتر شده در هر صورت بازم ممنون ک راهنماییم کردید 

خدایاشکرت...