2726
عنوان

امشب شوهرم زد خواهرشو ترکوند😂😁

| مشاهده متن کامل بحث + 6509 بازدید | 123 پست
خب اون مسئولیت قبول نکرده ما چکار کنیم شوهرم میگه من پسر بزرگم ولشون کنم بزارم هرغلطی بخوان بکنن مرد ...

فقط امیدوارم خدا صبرت بده

البته به نظرم خداصبرت داده که میتونی این شرایط وتحمل کنی

حالا انشالله پدرشوهرت خونه بگیره راحت شین

عزیزم سعی کن خونتون رو جدا کنی حتی اگر شده یه زیرزمین اجاره ای برای همتون اینجوری بهتر هست دختر ها ...

میدونم ماهم خانوادم اینجور نیستن.اینا از نظر پول ک مشکلی ندارن اصلا در رفاهن واقعا..‌..خیلی راحته براشون خرید خونه....اما مشکلمون همین افاده ای هان

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دگ چ کنیم من شوهرمو دوس دارم وگرنه خانوادم باآغوش گرم منتظرمن.اما من زندگیم وشوهرم و بچمو دوس دا ...

حالا انشالله پدرشوهرت خونه جدامیگیره

ولی جاریت چی؟؟؟اونکه هست

فقط امیدوارم خدا صبرت بده البته به نظرم خداصبرت داده که میتونی این شرایط وتحمل کنی حالا انشالله پد ...

صبرم خیلی بالاس من خیلی سختی تحمل کردم نمیتونم تعریف کنم بقیه رو چون داغ دلم تازه میشه...فقط دعا کنید خونه دار شیم همین

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2728
حالا انشالله پدرشوهرت خونه جدامیگیره ولی جاریت چی؟؟؟اونکه هست

نه بابا اگ اینا برن ک پول رهن خونه رو میگیریم نصف میدیم ب برادرشوهر. پول داریم برای خرید خونه برادرشوهرمم پولداره هرکدوم ی خونه میگیریم دیگه

نه بابا اگ اینا برن ک پول رهن خونه رو میگیریم نصف میدیم ب برادرشوهر. پول داریم برای خرید خونه برادرش ...

انشالله که هرچه زودتر خونه جدامیگیرین

وراحت  میشین

ازحرفات فهمیدم مادرشوهرت ودختراش خیلی 

بی شخصیت هستن

انشالله هرچه زودتر ازشرشون راحت میشی

انشالله که هرچه زودتر خونه جدامیگیرین وراحت  میشین ازحرفات فهمیدم مادرشوهرت ودختراش خیلی  ...

انشاااااااالله خدابزرگه.ممنون عزیزم..

من فکر کنم عرب باشن چون تو عربها دیدم که همه باهم یکجا زندگی می کنن و پدرهمسرشون هم دوتازن دارن که ...

کی گفته رسم عرباس؟من با چشمای خودم دیدم لر بختیاری ترک با خانواده همسرشون زندگی میکنن 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
کی گفته رسم عرباس؟من با چشمای خودم دیدم لر بختیاری ترک با خانواده همسرشون زندگی میکنن 

اره منم دیدم خیلی فقط عربا اینجور نیستن.....

عزیزم ما سالها ماهشهرزندگی کردیم خیلی دلم برای دخترهای عرب می سوزه چون مجبورا سالها تو یه خونه باخ ...

این حرفت خیلی زشته که میگی نوکر هیچکس حق نداره به کسی بگه نوکر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
عزیزم سعی کن خونتون رو جدا کنی حتی اگر شده یه زیرزمین اجاره ای برای همتون اینجوری بهتر هست دختر ها ...

هههه 😀 من هزارنفرو دیدم ( عجم) با خانواده همسرشون زندگی میکنن و خیلی هم اذیتن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هههه 😀 من هزارنفرو دیدم ( عجم) با خانواده همسرشون زندگی میکنن و خیلی هم اذیتن 

اره بنظر منم ربط ب عرب و عجم و لر و اینا نداره دگ شرایطه

میدونی شاید دخترای عجم میدونن خانواده همسرشون(عجم)چطور ادماین که حاضر نیستن اونجا زندگی کنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببخشید با بچتون تو یه اتاق میخوابین؟ 

اونوقت برای با هم بودنتون مشکل نیست؟ 

تو رو خدا مواظب باشین بچه نباید موقع رابطه نفس های پدرو مادرش رو بشنوه. احادیثش رو بخون

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
2706