2733
2734
عنوان

امشب شوهرم زد خواهرشو ترکوند😂😁

6511 بازدید | 123 پست

خیییییییییلی افاده این...دوتا خواهر مجرد داره یکی هم سن من یکیم کوچبکترمه.اصلا باهام حرف نمیزنن جواب نمیدن اگ باشون حرف بزنم....خیلی خودشونو میگیرن بااینکه تو ی خونه زندگی میکنیم همش داخل اتاق خودشونن فقط واسه خودشون میپزن و میخورن وقتی حامله بودم هم.....هستید بقیشو بگم؟؟؟

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2738

وای تو یه خونه؟؟؟ 

حاملگی ؟؟؟😶😶😶😶😶😶

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

وقتی حامله بودم چون ی سقط داشتم دکتر گفت استراحت نسبی.اما من مجبور بودم غذا بپزم و...حالا ب اینا کاری ندارم اما خیلی دلمو میسوزوندن

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.

کپی خواهر شوهرای منن.....سالی یبار میرم خونشون خودشونو ب خواب میزنن یبار یکیشون خوابالو پاشد بره دسشویی مارو دید ک تازه رسیدیم سلامم نکرد 

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706