2733
2734

دیشب گفت همکارام از دیجی مرغ میخرن میگن مرغاش خوبه منم گفتم پس دو بسته بخر مرغمون داره تموم میشه هر مرغ بسته ای ۳۷ تومن بود دوبستش شده بود ۷۴ تومن از اونجاییکه بالای صدتومن خرید ارسالش رایگانه خواسته مثلا رایگان بشه یه قیچی هم سفارش داده 😟😟😟😟

۵۷ تومنم به این قیچی داده

نمیدونم داشته اینو سفارش میداده به چی فکرکرده😞

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2731
2738

بعد عروسی داداشم نزدیکه هی مراعات میکنم پول کم نیاریم😣

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

😂😂😂 واقعا تو سر مردا چی میگذره؟مگه هزینه ارسالش چقد بود؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

😂😂😂😂😂😂😂😂😂هزینه پست ۸تومنه قیچی۵۸تومن😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2706