2737
2734

زود جواب نمیده که حداقل باید یه هفته مصرف شه .لاعرم نمیکنه فقط به کم تر جذب کردن چربی کمک میکنه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خوردم فقط بايد بعد غذاي چرب مصرف كني باعث دفع چربي ميشه.به شدت بيرون روي مياره

من بعد شام دوشبهوغذاهام زیاد روغن نمیزنم بعضی وقتاکه اطلا یادم میره روغن بزنم

راز دل را به کسی نتوان بگشایم              که درین دیل مغان راز نگهداری نیست
2738
نتیجه چی شد وچن وقت

من باداروهای دیگ خوردم هردوهفته ۴کیلو کم میکردم

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

سلام من دو روزی نبودم الان پیامتونو دیدم میشه بگین ونوستات باچه داروی دیگه خوردین

وکلا چقدکم کردین

راز دل را به کسی نتوان بگشایم              که درین دیل مغان راز نگهداری نیست
سلام من دو روزی نبودم الان پیامتونو دیدم میشه بگین ونوستات باچه داروی دیگه خوردین وکلا چقدکم کردین

سلام عزیزم یادم نیستن اسم داروها دکتر بهم داده بود... دوهفته ای۴کیلو کم میکردم

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)

عزیزم بیشتر توضیح میدی همراه چی خوردی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا
2706