2726
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40453 بازدید | 1046 پست

یاسمین زهرا

اسمه دختر نازمه😍😍

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ثبت احوال گلوریا و ویکتوریا رو که قبول نمیکنه

چرا

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
من نامزدم ایران نیست خودمم طی چند ماه آینده از ایران میرم ولی فکر نمیکنم چیزی که میگین صحت داشته با ...

ایشالله که نباشه تو سایت ثبت احوال زده اسم پسر ثبت میشه

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2728
زینب💛اسم خودمم فاطمه هست🌸ان شاالله اگه خدا بهم یه گل دختر هدیه داد وقتی دخترم بزرگ بشه و صاحب اسمش ...

افرین بشما یکی از حق های فرزند به پدر مادر اسمش هست که باید اسمی خوب براش انتخاب کنیم

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند 
ثبت احوال گلوریا و ویکتوریا رو که قبول نمیکنه

چرا؟

حتما باید نازنین زهرا بذاریم اقایون خوششون بیاد

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
افرین بشما یکی از حق های فرزند به پدر مادر اسمش هست که باید اسمی خوب براش انتخاب کنیم

بله 🌷

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
از اردیبهشت اقدام کردم ولی قبلش هم همش همین حسو دارم نمیدونم چرا؟

ان شالله که خیره و بچه دار هم میشی خدابزرگه  

زندگی هرگز نمیتواند کامل باشد اما همیشه میتواند زیبا باشد