2733
2734
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40454 بازدید | 1046 پست

بعضیاتون چرا فگ میگنی یه اسمی مث ملورین و رونیا و ..اینو قشنگه..ادم یاد روغن میفته...ب اسم با جذبه انتخاب کنید..هانا و پرنسا و اینل خیلی سوسولیه..بچه بزرگ شه خودش حالش بهم میخوره از اسمش..

من اسم ساغر و سرمه رو دوس دازم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاسمن

یاس به یاد حضرت زهرا ع و من  به معنی تعلق 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731
بعضیاتون چرا فگ میگنی یه اسمی مث ملورین و رونیا و ..اینو قشنگه..ادم یاد روغن میفته...ب اسم با جذبه ا ...

خخخ

اسم سرمه رو روی گاو روستاییا زیاد میزارن .ساغر رو هم فکر میکنم همیشه لاغره .😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من اسم محمد رو خیلی برای پسر دوست داشتم و شوهرم مانی تصمیم‌ گرفتیم بزاریم محمدمانی ولی ثبت احوال قبول نکرد هرچی گفتیم گفت نمیشه گذاشتیم محمد بعد شنیدم یکی از دوستان اسم پسرش گذاشته علی برسام گفتم چطور اون میشه این نمیشه موندم توکار ثبت احوال (می دونم ربطی نداشت ولی روی دلم مونده بود 😁)

والا اینطوری ک تو گفتی الان خودمم بدم اومد

همین دیگه ازهمه اسما میشه یه ایرادی گرفت خخخ

2738
2706