2703
2553
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40445 بازدید | 1046 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من اسم دخترم به انتخاب خودم میزارم مهرسا ولی همسرم از اسم هایی که ایرانی هستن و ریشه ایران باستان رو ...

خوب مهرسا هم ریشه ایرانی داره

مهر یعنی خورشید در ایران باستان

بذار مهرسانا

دیگه خیلی ایرانی میشه

یعنی مثل خورشید مجازا یعنی زیبا روی

آ آخر مهرسانا نشانه تانیث در ایران باستان بوده

اسم دختر منم هست همه میگن چه اسم زیبایی

مهرانا هم خوبه تو همین مایه هاست

دوستان گفتن که خبرش تکذیب شد

خب خداروشکر

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2714
مریضن ی مشت عقده ای  یکی از اشناهامون رفته بود میگفت ی اسم مذهبی بزار کنار کوروش بتونیم بپذ ...

حیف کاربریم میترکه نمیشه چیزی گفت....

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
ملورين  هانا خيلي دوست دارم اين دو تارو😍😍

معنی اسم ملورین چب میشه؟

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
خوب مهرسا هم ریشه ایرانی داره مهر یعنی خورشید در ایران باستان بذار مهرسانا دیگه خیلی ایرانی میشه ...

مرسی عزیزم باشه حتما😍😍😍❤️❤️❤️

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️
مروارید بلورین.دختر50 روزم ملورینه.چشم ابی هم شده خخخخ

ای جان ب کی رفته

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2706