2737
2734
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40454 بازدید | 1046 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عززززیزززم حس منو درک کردی  منم به همین ها توجه کردم و دوست دارم علاوه بر اینکه ماهی نم ...

منم اسم ماهی رو دووس دارم گاهی جای مامی به مامانم میگم ماهی خانوم فقط یه خاطره دارم رفتته بودیم بازار خیلی هم شلوغ بود ما یه مغازه وایستادیم مامانم  جلو رفت برا اینکه گم نشه چند بار پشت هم صدا زدم ماهی ماهی ماهی که برگشت سمتم دیدم همزمان چند نفرم با دقت به کیسه دستم خیره شدن فکر کردن ماهی دارم  همیشه یاد اون روز میفتم خندم میگیره

منم اسم ماهی رو دووس دارم گاهی جای مامی به مامانم میگم ماهی خانوم فقط یه خاطره دارم رفتته بودیم بازا ...

😅🤣😂😁

آخی 

چه قشنگه مامانت رو ماهی خانم صدا بزنی😍

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊
2728
2738
هرچی خیره اما کوروش ثبت احوال دیگه قبول نمیکنه گفتم که بفکر باشی

وا چه مسخره چرا؟؟؟

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
من خاستم بذارم اریامهر لعنتیا نذاشتن گفتن لقب..... بوده

جلل الخالق

این اسم که خیلی بهتر از اسم های عجیب و غریب و بی معنیه

خدایی ما رو دارن کجا میبرن؟؟  

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2706