2733
2734
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40455 بازدید | 1046 پست
اتفاقا خیلی خطرناکه چون ممکنه اسم دوست دخترزمان مجردیشوبذاره روبچت😂😂😂 یه تجدیدنظری بکن

غلط کرده دوست دختر داشته باشه😡😡😡مگه من دوست پسر داشتم ؟؟ 

ولی خوب توصیه ای کردید ، یادم میمونه بی گدار به آب نزنم

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه در مورد اسم زینب یا فاطمه این چیزا رو میگن منم شنیدم از چند نفری نمیدونم واقعیت داره یا نه

نه عزیزم.. چی چی  رو واقعیت داره... والا من اطرافمون زیاد هستن, نود و نه درصدشونم خوشبخت خوشبختن... اینا رو میگن که این اسما به فراموشی سپرده شه.

هر که باشی و هر کار کنی, وقتی چیزی را از ته دلت طلب کنی,از این روست که این خواسته در جهان, در روح جهان متولد شده   
2738
نه عزیزم.. چی چی  رو واقعیت داره... والا من اطرافمون زیاد هستن, نود و نه درصدشونم خوشبخت خوشبخت ...

منم با نظرتون کاملا موافقم

والا تو این تاپیک اسمایی رو شنیدم که داشتم شاخ در میآوردم،،، با این اسم ها بچه ها خوشبخت میشن فقط هر چی بدبخت و زجر کشیده هس اسمش فاطمه و زینبه،،،

فقط فاطمه و زینب نذارین که بدبخت میشن ،،، یه حرفا میزنینا ،،، اون خانمی هم که گفتن باید اسم مادر و فرزند رو باهم برا حروف ابجد استفاده کنن درست گفتن

با اسم فرد تنها نمیشه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت  

اگه قرار بود با اسم فرد تنها باشه که همه مثل هم بودن

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت  

من اسم دخترم به انتخاب خودم میزارم مهرسا ولی همسرم از اسم هایی که ایرانی هستن و ریشه ایران باستان رو دارن خوشش میاد مثل آناهیتا یا آتنا و... 

خدایا مرسی که همیشه هوامونو داری 😍😘❤️

رونیا

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2706