1147
1341
عنوان

اگه دختر داشتین اسمشو چی میزاشتین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38755 بازدید | 1046 پست

من اسم خورشیدو خیلی دوست دارم اما خب اولا بچه ام پسر شد، در ثانی بعدها فهمیدم که این اسمو یکی از همدانشکده ای هام که از من خوشش نمی اومد خیلی، روی دخترش گذاشته. یه کم توی ذوقم خورد. اما ترانه هم خیلی قشنگه

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

اسم دخترام آوین آرشین آروشا

که رمز ماست ایستاده مردن.شرریم  صانع تو تگرگی بودی از ابرا وقتی داشت خشک می شد درخت سبز ما تیشه زدی به ریشه این شب پرستا....مال تو شد 25 بهمن ماه خوش باشی پیش امیر و سهراب و ندا تو کجا و کیهان و حسین بازجو کجا...                               LGBT🌈❤
1350
اسم من ایراندخت هست از پدر و مادرم ممنونم

بسیار عالی   😍😍😍😍 ب نظرمن زیباترین اسم دختره

روشنفکر کیست ؟؟ روشنفکر امیر کبیر بود که یک تنه ایران رو متحول کرد ولی یک ارزن باج به بیگانه نداد  😘😘😘😘😘
1348
1288

بعضیاتون چرا فگ میگنی یه اسمی مث ملورین و رونیا و ..اینو قشنگه..ادم یاد روغن میفته...ب اسم با جذبه انتخاب کنید..هانا و پرنسا و اینل خیلی سوسولیه..بچه بزرگ شه خودش حالش بهم میخوره از اسمش..

من اسم ساغر و سرمه رو دوس دازم

یاسمن

یاس به یاد حضرت زهرا ع و من  به معنی تعلق 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بعضیاتون چرا فگ میگنی یه اسمی مث ملورین و رونیا و ..اینو قشنگه..ادم یاد روغن میفته...ب اسم با جذبه ا ...

خخخ

اسم سرمه رو روی گاو روستاییا زیاد میزارن .ساغر رو هم فکر میکنم همیشه لاغره .😁

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1346