2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچها منم تا دو هفته دیگه یعد 6 ساا مستاجری میرم خونه خودم.خدا میدونه با چه جون کندنی ساختیم. من لا دوتا شغل و همسرم با سه تا... 

کلی هم قسط و بدهی میمونه برامون.

ولی خیلی باحال شده. هالمون 75 متره😁😁😁 ان شاا... همه خونه دار بشن.

من امسال ۹ نفروش گرفتم ۹ ملیون پونصد

مبارک باشه عزیزم.

خدایا مواظب همسرعزیزم و دوتا گل پسرم باش.ممنونتم.💕💞💕از اواخر آذرماه رژیمم رو شروع کردم.اول ۸۷و۸۰۰ و الان که ۵ خرداد هست ۷۹کیلو هستم.هدف اول ۷۵💪هدف نهایی ۷۰💪.قد ۱۶۳.
ممنونم عزیزم با نرم افزار خاصی گرفته شده

وااای چقد گل  عالیه   👌👌👌😍😍

منم خیلی گل دوست دارم اصن آرامش میده ولی متاسفانه این فصل سال خیلی گرم میشه گلام خراب میشن 😞

ای کاش عکسا معمولی بود

بنماے رخ که باغ و گلستانم آرزوست ...

بجه ها بیکار بودم یه حلقه گل درست کردم ببینین قشنگ شده؟؟؟

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

عزیزم الان بدون افکت میفرستم 

بزار برم عکس بگیرم

2706