2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خونه خودتونه؟

سلام اره عزیزدلم البته هنوز اتاقا اماده نیست چون نامزد هستم فعلا حال و اشپزخونه چیدیم و ظرف هم یه کوچولو مونده بخریم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2728
چه خونیه شیکی    

ممنون عزیزم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
سلام اره عزیزدلم البته هنوز اتاقا اماده نیست چون نامزد هستم فعلا حال و اشپزخونه چیدیم و ظرف هم یه کو ...

خیلی شیکه😍😍😍ان شاءلله بسلامتی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
میشه از اشپزخونتم عکس بذاری خانوم خوش سلیقه؟

عزیزدلم من برای یکی از دوستان هم گفتم هنوز عروسی نکردیم و الانم اونجا نیستیم که از همه جا عکس بگیرم از یه طرف دیگه خونه عکس دارم شاید بفهمی چه مدلی هست

2706