2726
نگاه کنید پاک کنم زود

دوسش دارم به نظر من وسط فرش  هات فاصله بده منظورم اینکه نچسبن  بهم من خونه خودم اینطوری خیلی خوشگل 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینم خونه من شب اولی که اسباب کشی کردیم خیلی کوچیکه ولی  توش ارامش دارم چون برا خودمه از مستاجر ...

مبارک باشه انشاءالله همیشه توخونت شادی باشه

سنجاق کن دوست دارم های مرا سمت غرب سینه ات تا دلت بشنود.. بلرزد.. بتپد ..تنها برای من
اینم خونه من شب اولی که اسباب کشی کردیم خیلی کوچیکه ولی  توش ارامش دارم چون برا خودمه از مستاجر ...

مبارکا باشه

از جاهای دیگشم بزار

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
ممنون بابت نظرت چیکارکنم بهتر شه؟

اول پرده ات عزیزم حیف نیس اون جارو دور پنجره رو نما  دادن یه پرده ساده زدی  به همچین مدل هایی باید یه پرده خیلی خوشگل و خوب زد از اونا که وسط اش ساعت داره حدقل اگر پرده سلطنتی نمیزنی هر چی میزنی بزن ولی این پرده ات خیلی ضایعس آبجی کوتاه از زمین قدش  هم . ویترین ات هم خاهشا  از اونجا بردار خیلی ناجور . فرش هات هم که اگر کف سرامیک اون  ۶ متری چیه کوچیک اون کلا وردار فرش ات همون یدونه رو بنداز وسط جوری که بغل هاش خالی و شیک فرش وسط باشه 

مبل چ رنگ بگیرم بچه  والا خونه خریدیم ایشالله یک ماه دیگه میریم اونجا برای چیدمان کمکم میکنین؟

بستگی داره چه سبکی کنی خونه ات میتونی سلطنتی کنی مبل سلطنتی بگیری و پرده اش و اینا ولی میتونی مبل راحتی بگیری با یه پرده سبک تر . و اینکه ب بودجه نگاه میکنه چه سبکی بگیری الان خیلی گرون شدن سلطنتی ها رنگش هم که باز سلیقه خودت دیگه‌ چون برنجی ویترین و میز تلوزیون ات مبل سلطنتی میاد بهشون رنگ هم که طلایی کرمی فرش ات همون 

2706