2737
2734
عنوان

ازمایش بارداری و پلاکت پایین خون

779 بازدید | 25 پست

سلام دوستان این ازمایشی ک الان میذارم برا یکی از دوستامه ک پلاکت خونش تو هفته سی و یک و سی و دو اومده پایین چن تا دکترم رفته هرکی ی چیز بش میگه لطفا اگه شما تجربه ای دارین بگین تا بهش بگم مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم پلاکتم پایین بود رفتم دکتر هون میگه مشکلی نیست تا ۹۰هزار  خوبه کمتر بشه دارو میدن فکر کنم م ...

دوست من پلاکتش زیر صد نیس ولی دکترا خیلی ترسوندش بیچاره قندشم همش پاایینه تو ازمایشش نگا کن

2738
دوست من پلاکتش زیر صد نیس ولی دکترا خیلی ترسوندش بیچاره قندشم همش پاایینه تو ازمایشش نگا کن

بگو نگران نباشه تو بارداری پیش میاد من که رفتم پیش متخصص خون گفت طبیعیه تا ۹۰هزار .چند ماهشه؟

و خدایی که به شدت کافیست
عددشو یادتون نیس؟یا اینکه چن هفته بودن؟

برای جاریم خیلی کم پایین بود ولی خواهرشوهرم خیلی پایین بود که واسه سزارینش داستان شده بود یه سره بهش پلاکت میزدن

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
برای جاریم خیلی کم پایین بود ولی خواهرشوهرم خیلی پایین بود که واسه سزارینش داستان شده بود یه سره بهش ...

دوست من بچه سومشه اون دوتای قبلی مشکل پلاکت نداشته زایماناشم طبیعی بوده ..پس بهش بگم نگران نباشه؟

2706