2726

منظورت از سن پایین چند هست؟بعضیا ۱۲ ۱۳ میاد تو ذهنشون بعضیا ۱۷ ۱۸ بعضیا هم کلا زیر ۳۰ رو زود میدونن

اما ب نظر من اصن ب سن ربط نداره هروقت ی نفر ب بلوغ عقلی برسه و بتونه از پس یه زندگی بربیاد میتونه ازدواج کنه و خوشبختم بشه

ما تو فامیل داریم طرف ۱۹ سالشه اما خیلیی عاقله و بیشتر از سنش میفهمه یکی دیگه هم هس که ۲۵ سالشه اما پیشش بشینی باهاش حرف بزنی فک میکنی با یه بچه راهنمایی داری صحبت میکنی بس ک افکارش بچگونس حتی مامانش همیشه میگه هنوز سن ازدواجش نرسیده بچس😄من خودم ۲۰ سالگی عقد کردم هم درسمو ادامه دادم هم شاغل شدم و قصد ادامه تحصیلم دارم‌.اصن ازدواجم جلوی پیشرفتمو نگرفت ک بعضیا اینجور فک میکنن😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج سن پایین ظلمه ظلمه ظلمه

نمونه بارزش خودمم ۱۶ سالگی

حالام پشیمونم

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
ازدواج سن پایین ظلمه ظلمه ظلمه نمونه بارزش خودمم ۱۶ سالگی حالام پشیمونم

چرا پشیمونی یه کم توضیح ر بده😶و اینکه ۱۶سالگی رفتی خونه خودت یا اینکه نامزد کردی

چرا پشیمونی یه کم توضیح ر بده😶و اینکه ۱۶سالگی رفتی خونه خودت یا اینکه نامزد کردی

ادم ها تو سن پایین ثبات فکری ندارن به بلوغ فکری نمیرسن 

من الان خیلی از فکرام و اعتقاداتم و تصورم از زندکی هدفم از زندگیم نحوه زندگی کردنم خلاصه خیلی چیزام عوض شده ولی مجبورم تو خودم بریزم

من ۱۶ سالگی عقد کردم تا ۲۱ سالگی عقد بودم بعدشم عروسی کردیم و رفتیم خونه خودمون عقدم به خاطر مشکلات زیاد مالی و روابطی زیاد شده بود بعدشم که همچنان هر روز بدتر از دیرپژ

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

ادم بیست و هفت عروسی کنه بعدم که معمولا پنج سالی بچه نمی خواد بعدم سی و خورده ای بچه دار بشه نهایتم عمر کنیم هفتاد ........بیچاره بچه هامون ......تنهان فوقش دو تا بچم بیاریم کرم کنیم یه مادر و پدر پیریم که زبون بچمون و نمی فهمیم یکی بخواد پیشرفت کنه و اراده داشته باشه با شوهر و بچم می تونه .....

من خودم ۱۹سالگی ازدواج کردم ولی بنظرم زود بود باید حداقل ۲۵سالم میشد چون وقتی متاهل میشی یکم محدود م ...

اتفاقا من بیست و چهار سالگی عروسی کردم همش افسوس می خورم چرا دیر ازدواج کردم ......اتفاقا بعد ازدواجم پیشرفتم به مراتب بیشتر بوده 

2706