2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم ۱۹سالگی ازدواج کردم ولی بنظرم زود بود باید حداقل ۲۵سالم میشد چون وقتی متاهل میشی یکم محدود میشه ووظایفت زیاد دیگه نمیتونی اونجوری ک میخوای ب اهدافی ک داشتی برسی

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔

من ۲۳ سالمه تازه رفتم ازمایش خون سن خودمو بسته به شرایط فعلیم مناسب میدونم وسلام

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
من ۲۳ سالمه تازه رفتم ازمایش خون سن خودمو بسته به شرایط فعلیم مناسب میدونم وسلام

چون درسم تموم شده و یکسال تونوبت طرحم دلم میخواد توی این یکسال با نامزدم بچرخم و خرید عروسی بکنم بعدش برم سرکار و ازدواج این یکسال برام تکرار نمیشه

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
2706