1147
1292

ادم بیست و هفت عروسی کنه بعدم که معمولا پنج سالی بچه نمی خواد بعدم سی و خورده ای بچه دار بشه نهایتم عمر کنیم هفتاد ........بیچاره بچه هامون ......تنهان فوقش دو تا بچم بیاریم کرم کنیم یه مادر و پدر پیریم که زبون بچمون و نمی فهمیم یکی بخواد پیشرفت کنه و اراده داشته باشه با شوهر و بچم می تونه .....

من خودم ۱۹سالگی ازدواج کردم ولی بنظرم زود بود باید حداقل ۲۵سالم میشد چون وقتی متاهل میشی یکم محدود م ...

اتفاقا من بیست و چهار سالگی عروسی کردم همش افسوس می خورم چرا دیر ازدواج کردم ......اتفاقا بعد ازدواجم پیشرفتم به مراتب بیشتر بوده 

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

بستگی داره 

بعضی ها زودتر مسئولیت پذیر و... میشن و میتونن یک زندگی رو اداره کنن و موقعیت ازدواج خوبی واسشون پیش میاد، چه بهتر که زود ازدواج کنن البته بالای 17 سال باشن بهتره.... 

و بعضی ها هم با توجه به روحیاتشون و اینکه دوست دارن شاغل بشن و به موقعیت های اجتماعی خاصی برسن و چه بهتر که زود ازدواج نکنن..... 

منظورم اینه که نباید برای همه یک نسخه پیچید!! 

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در        گله ی اسب است... تا می تازی، با تو می تازند.    زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد.           در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز  از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند. ❤حضرت علی علیه السلام ❤

اصلا به هیچ وجه😑😑😑 حتی در صورت رویارویی با استثناعاتی همچون نوه ی دختری پسر عمه ی بقال محله ی مامان بزرگ دوستم اینا که 3 سالش بود ازدواج کرد اندازه یه 70 ساله میفهمید الانم ملکه ی انگلستانه :||||

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
1315