2703
2553
من فشرده کلاس زبان انگلیسی میرم در یکماه دو ترم تموم میشه یعنی هر دوهفته یک ترم تموم میشه سه روز د ...

مرررسی از توضیحاتت😍😘😘😘

فشرده یک سال و نیم تموم میشه؟اخه بعضی اموزشگاها میگن ۴ ماهه تا تافل میرسونن🤔میشه ب نظرت؟؟

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کلاس زبان زیاد رفتم ولی قیمتشو یادم‌نیس بستگی ب سطحی داری میری داره مثلا اولا ترمی ۳۰بود مال ده س ...

من لغت زیادی بلدم و تا حدودی گرامر.ولی نمیتونم خوب صحبت کنم 

میخواستم چندتا زبان باهم یاد بگیرم.ولی انگار خیلی هزینش زیاد میشه

شیش ماهه میشه یاد گرفت انگلیسیو  هر روز کلاس بری  شیش هفت ساعتم وقت بزاری  زبان خص ...

اگ خصوصی با هزینه مناسب پیدا کنم میرم.نظرت درمورد اموزش مجازی چیه؟نتیجه میده؟

2720
ببین به نظرم برو کلاس ترمیک ایلتس. الان من شروع کردم میرم. هر ترم که میشه 3 ماه، 400 میگیره. ول ...

باشه عزیزم مرسی از راهنماییت😍❤

اگ خصوصی با هزینه مناسب پیدا کنم میرم.نظرت درمورد اموزش مجازی چیه؟نتیجه میده؟

نه مجازی خوب نیست 

یکم پول خرج کن کلاس برو 

جلسات زیاد باشه تخفیف میدن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2714
مرررسی از توضیحاتت😍😘😘😘 فشرده یک سال و نیم تموم میشه؟اخه بعضی اموزشگاها میگن ۴ ماهه تا تافل میرس ...

خواهش میکنم 😍

من زبانم تقریبا صفر بود بعد ازم تعیین سطح گرفتن که از سطح دو شروع کردم

ولی خوشحالم که از سطح پایین شروع کردم اگه از سطح بالاتر شروع میکردم ممکن بود خیلی از لغات رو یاد نگیرم البته این نظر منه

آموزشگاه سفیر این متود اموزششونه و آموزشگاهها باهم فرق میکنن

من به همین روال میپسندم که بازم سلیقه ها با توجه به تلاش و اراده و سطح هرشخص متفاوته

اگه گفتن که در عرض ۴ ماه میشه حتما میشه ولی بنظرم ببین مدرکش تا کجا و چقدر معتبره ، اصلا معتبر هست ، من خودم با اینکه نیازی به مدرک ندارم اما دلم نمیخواست جایی که میخونم مدرکش بی اعتبار باشه

یا بنظرم از چندتا از زبان اموزان اون آموزشگاه بپرس راضی هستن یا نه

من خودم بین چند آموزشگاه شک داشتم

یکیش در عرض ۶ ماه تموم میشد ولی نرفتم

الان سرکلاسمون از همون آموزشگاه یکنفر اومده و دیگه به اون آموزشگاه نمیره ( البته هنوز دلیل واقعیشو فرصت نکردم بپرسم که چرا دیگه اون آموزشگاه نمیره و در حد حدسیات خودم میگم وگرنه آدم دلش نمیاد دوره ۶ ماهه رو ول کنه ) 

و اگه قصد زبان آموزی از سفیر یا امثال سفیر داشته باشی از اونجایی که زبانت خوبه قطعا سطح بالاتری میفتی و زودتر تموم میشه

من از اول شروع‌کردم که باید تا یکسال و نیم حداقل بخونم چون ممکنه سفر و ... برام پیش بیاد و مجبور باشم یکی دو ترم نرم و از اونور طی زمان بیشتری باید جبران کنم 😉

در کنار همه ی اینا تجربم از خوندن زبان اینه که فقط و فقط تمرین و حفظ لغات و خارج از کلاس دیدن فیلم انگلیسی و کتاب انگلیسی خیلی پیشنهاد میکنم تا گوشمون عادت کنه و بره توی ضمیرناخوداگاه ، وگرنه بدون تمرین و فیلم خارج از کلاس در حد همون چارچوب کلاس باقی می مونیم 

در مورد کلاس خصوصی و عمومی هم میتونم بگم بستگی به روحیه و تمرکز آدم داره

من خودم کسی هستم که تجربه کلاس خصوصی زیاد دارم اما ایندفعه کلاس عمومی برداشتم

چون دلم میخواد توی جمع باشم ، یادگیریم توی جمع بیشتره ، حتی اون تایم ۴ ساعت بهم فشار نمیاره چون توی جمع دوستامم

ولی اگه تنها بودم فکر میکنم کلافه میشدم 

مرررسی از توضیحاتت😍😘😘😘 فشرده یک سال و نیم تموم میشه؟اخه بعضی اموزشگاها میگن ۴ ماهه تا تافل میرس ...

هزینه دوتا کتاب همراه با سی دی و آکسفورد روی هم فکر کنم شد ۱۱۰ تومن که دوتا کتاب آموزشی تا ۶ ماه برامون میره که بنظرم می ارزه و شش ماه دوم هم کتاب جدید بدون آکسفورد میگیریم که اینم قیمتش حدودا ۶۰ تومن میشه

البته بعضی دوستام از کتاب اطلاع داشتن و زودتر از نمایشگاه تهران با تخفیف خریده بودن

یکی دیگه از دوستام دانشجو هست و درآمدی نداره و همیشه میره از ترمهای بالاتر که کتاب لازم ندارن کتاب میگیره 

هزینه دوتا کتاب همراه با سی دی و آکسفورد روی هم فکر کنم شد ۱۱۰ تومن که دوتا کتاب آموزشی تا ۶ ماه برا ...

مرسی فداتشم❤❣کمک زیادی بهم کردی