2410
2553

چه زبانایی بلدید؟

من علاقه شدید دارم.میخوام قیمتشونو بدونم 

و تو چ مدت زمانی میشه کاامل یاد گرفت ب صورت فشرده 

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیش ماهه میشه یاد گرفت انگلیسیو 

هر روز کلاس بری 

شیش هفت ساعتم وقت بزاری 

زبان خصوصی زود نتیجه میده.کلاس اموزشگاه وقت تلف کردنه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2720
من یه ساله میرم,ماهی ۱۰۰ تومن هفته ای دو سه جلسه,ولی هنوز کامل نمیتونم حرف بزنم,منو من میکنم

زبان انگلیسی؟میشه لطفا بگی کدوم شهری

مررسی

شیش ماهه میشه یاد گرفت انگلیسیو  هر روز کلاس بری  شیش هفت ساعتم وقت بزاری  زبان خص ...

انگلیسی خیلی چیزاشو بلدم اگ ببخوام برم واسه مکالمه میرم .زبانای دیگه هم علاقه دارم فقط نگران اینم ک هزینش خیلی زیاد باشه 

زبان انگلیسی؟میشه لطفا بگی کدوم شهری مررسی

من کلاس زبان زیاد رفتم ولی قیمتشو یادم‌نیس بستگی ب سطحی داری میری داره مثلا اولا ترمی ۳۰بود مال ده سال پیش اینا ک الفبا یاد میدادن تا ترمای بالاتر ک مال پارسال پریسال ۵۰۰و۶۰۰ بود ک هم فشرده بود هم تخصصی

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2714

من فشرده کلاس زبان انگلیسی میرم

در یکماه دو ترم تموم میشه یعنی هر دوهفته یک ترم تموم میشه

سه روز در هفته ، هرجلسه چهارساعت از ۹ تا ۱ ظهر کلاسم

هردوهفته که یک ترم تموم میشه باید ثبت نام کنم و مبلغ ۱۶۱ و ۵۰۰ تومن میدم یا ۱۶۵ ( دقیق یادم نیست همین حدوده)

به مدت یکسال تا یکسال و نیم گفتن تموم میشه 

بستگی به خودت داره که پشت سرهم بری یا نه

۲ بار غیبت که میشه ۴ جلسه در یک ترم ، حذف میشیم اگه نریم

سوالی داشتی در خدمتم

عزیزم به نظرت 6 ماهه میشه ایلتس 7 گرفت. من زبانم متوسطه در حد ایلتس 5.

وقت بزاری چرا نشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
انگلیسی خیلی چیزاشو بلدم اگ ببخوام برم واسه مکالمه میرم .زبانای دیگه هم علاقه دارم فقط نگران اینم ک ...

ببین به نظرم برو کلاس ترمیک ایلتس. الان من شروع کردم میرم. هر ترم که میشه 3 ماه، 400 میگیره. ولی عالیه.

2706