2726
یبار سرش داد زدم گفتم اینا چیه از بچه پرسیدی گف من چیزی نپرسیدم دروغ میگه انقد بچمو تحت فشار گذاشته ...

آخ بمیرم براش.

دور از جون شما خاله منم مشکل شما رو داشت.

بچسب به تربیت پسرت.بچه ی طفل معصوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

توی پوشش ممکنه روسریم بیافته بگه سرت کن ولی اصلا دخالت نمیکنه که بگه چادر بپوش و این حرفارو که خیلیا دیدم زور میکنن ولی رو یقه یا لباس کوتاه حساسه که به نظر منم منطقی میاد.

سرکار مانعی نداره تو محیطی که سالمه(که خیلی کم هست)و میدونه اگر من برم سر کار واقعا خسته میشم خیلی دوست نداره خوشبختانه باهاش هم نظرم خودمم خیلی آدمی که بره سرکار نیستم.

جایی بخوایم بریم جفتمون به هم اطلاع میدیم.

دوست نداره بدون اون میرم بیرون پیاده روی و اینا آرایش کنم که انقدرم لوازم آرایش گرون شده اسرافه صبح آرایش کنم چون من صبحا میرم پیاده روی خیلی وقتا.

نمیزاره جایی برم با دوستام قطع رابطم خونه مامانم دوس نداره برم بازار نمیزاره خودشم نمیبره همش گیر به ...

شما چطوري تحمل ميكني؟تا كي؟مگه اسير برده؟نميشه كه اينطوري؟

و خدایی که به شدت کافیست....
یبار سرش داد زدم گفتم اینا چیه از بچه پرسیدی گف من چیزی نپرسیدم دروغ میگه انقد بچمو تحت فشار گذاشته ...

شوهرت مريض روانيه.ببخشيد اينطوري ميگما ولي اگه درمان نشه بعدا خودت و پسرتم افسرده ميكنه.خواه نا خواه پسرتم ازش تاثير ميگيره.

😢😢😢اگه یه زمان دختردار بشم رسما بدبخت میشه

اگه بچه نداري كلا بچه نيار.حيف بچه بياد ،اين جور پدرا اذيتش كنن.الانم زمونه عوض شده،ديگه مثه قبل نيس بچه هرچي بگي بگه چشم

2706