2733
2734
عنوان

پلاسما (پلاسما جت)

1758 بازدید | 36 پست

خانمایی که یا خودشون یا از اشناهاشون پلاسما جت برای افتادگی پلک انجام دادن میشه راهنماییم کنید

ایا نتیجه داشته؟ برای افتادگی پلک می خوام انجام بدم

ممنون 🙏🙏

من تو اینستا زیاد دیدم انجام میدن ولی نمیدونم چرا هیچکدوم نتیجه رو نشون نمیدن?

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو اینستا زیاد دیدم انجام میدن ولی نمیدونم چرا هیچکدوم نتیجه رو نشون نمیدن?

منم زیاد دیدم،عکس قبل و بعدش اما نمیدونم حقیقت داره یا نه؟توی عکسهای قبل و بعد

که خوب بوده

من از دکتر پرسیدم گفتش برای پلک اصلا پلاسماجت خوب نیست و فقط جراحی جواب میده

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
من از دکتر پرسیدم گفتش برای پلک اصلا پلاسماجت خوب نیست و فقط جراحی جواب میده

هر کدوم از دکترا یه چیزی میگن،ادم نمیدونه کدومشون راست میگه،هر کدوم از کار خودشون تعریف میکنن و کار اون یکی رو بد جلوه میدن،ادم میمونه سر دو راهی

2738
مامانتون انجام دادن ؟ راضي هستن ؟

من انجام دادم برای افتادگی پلکم اما بیخودی بود،هیچ تاثیری نداشت،نتیجه نگرفتم الکی هم هزینه کردم،در اخر رفتم جراحی بلفاروپلاستی انجام دادم

من انجام دادم برای افتادگی پلکم اما بیخودی بود،هیچ تاثیری نداشت،نتیجه نگرفتم الکی هم هزینه کردم،در ا ...

بعد از جراحی راضی هستی؟

من ۸ ماه پیش تتو کردم یکی از پلکهام بالاش پف کرده نمی‌دونم درست میشه یا موندگار شده

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
بعد از جراحی راضی هستی؟ من ۸ ماه پیش تتو کردم یکی از پلکهام بالاش پف کرده نمی‌دونم درست میشه یا مون ...

اره عزیزم راضی هستم با اینکه الان حدود ۲/۵ از جراحیم میگذره ، نتیجه اصلیش بعد از ۴ماه هست که ورم کاملا از بین بره

2706