1428
1389

کسی اینجوری بوده؟

لب پایینشه.داخلش چنتا آفت زده و متورمه.

یه دارو میخورد برا سقط حاملگی خارج از رحم

تو بروشورش نوشته زخم دهان از عوارضشه

چیکار کنه

کسی تجربه آفت وحشتناک داشته؟؟

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

1401

اگر ترشی سیر دارید با سرکش روزی چنبار دهنشو بشوره

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖

خب دیگه نوشته عوارض دارو شه سرطان چرا دور از جونش 

ولی چنتا چیز میگم بگو انجام بده 

رب انار بخوره و بماله رو آفت ها 

گشنیز خشک یا تازه بجوعه و تو فضای دهان نگه داره تا با بذاقش قاطی شه 

قطره نیستاتین هر 8 ساعت 20 قطره بریزه تو دهنش نگه داره 

جوش شیرینم میسوزونه ولی هیلی خوبه 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢
1376
1387
بابا این فصل فصله آفت دهانه، آخرای فصل بهار نزدیک ب تابستون...  من و دخترخاله و خواهرزادمم زدی ...

دختر من و عمم و دو تا بچه های خواهر شوهرم آفت و برفک زدن 

واگیر داره لامصب 

مراقب باشین ظرف و قاشق و لیوان شونو جدا کنین 

خداوند به حضرت موسی فرمود با زبانی که گناه نکردی دعا کن تا روا گردد. حضرت فرمود کدام زبان است که گناه نکرده باشد؟  خداوند فرمود تو با زبان دیگران گناه نکرده ای از دیگران بخواه برای حاجتت دعا کنند تا روا گردد. با یه صلوات دعام میکنی؟؟؟ 😢

اینی که من میگم ارثیه

خواهر منم چند ماهی دهنش پر از آفت بود بهش گفتم نکنه از بیمازی مامان گرفتی که رفت دکتر دید بعله گرفته و درمانش فقط با کورتونه

اسم مریضیش پمفیگوسه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
دختر من و عمم و دو تا بچه های خواهر شوهرم آفت و برفک زدن  واگیر داره لامصب  مراقب باشین ...

ایوای باهم تو یه بشقاب غذا خوردیم.منم هفته بعد خواستگاریمه

کنار آشیانه ی تو آشیانه می کنم/فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم/کسی سؤال می کند به خاطر چه زنده ای/و من برا ی زندگی، تو را بهانه می کنم
اگه طبعش گرمه رب انار اگه سرده یادم نیست چی بود یه سر کننده هم یه بار گرفتم از داروخانه عالی بود س ...

مرسی حافظه😁😁😁😁

کندر و کنجد زیاد بخور دلبندم

ایوای باهم تو یه بشقاب غذا خوردیم.منم هفته بعد خواستگاریمه

سریع تا نزده پیشگیری کن منم زبونم داشت میگرفت قطره نیستاتین قرقره کردم 

1391