1147
1273
عنوان

دختر خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 63 پست
نه گستاخ نیس ولی مثلا شوهرم یه بوسش میکنه برمیگرده یجوری نگای من میکنه میگه دایی بوسم gh😄

😂😂 ولش کن بابا بچه است

خواهرزاده شوهر من واقعا شیطونه من ولی هیچی بهش نمیگم عاشقم شده هرجی بخواد به من نیگه ولی منم واقعا دهانم مورد عنایت قرار میگیره😁

واقعیت ابنه که بجه ها اگه از طرف پدر مادرشون توجه لازم رو نگیرن خیلی میرن سمت بقیه

ولی واقعا سخته برای کسی که بچه نداره یا بچه هاش،بزرگ شدن من پسرم ۱۹ سالشه الان دیگه با ۳۹ سال اصلا ...

بخدا من رفتارم با بچه ها بد نیس این خیلی حرف میزنه خیلی کنه هس اگه بهش رو بدم دیگه خونشون نمیره

به بار به خنده به خواهرشوهرت بگوو شما که نمی تونستی بچه نگه داری چرا اوردی 

بعد بگوو هر هر کر کر دوباره ادامه بده یکی دیگه حالش برده ما باید نگهش داریم دوباره بگوو هر هر کرکر     

دیگه حتما بهش برمیخوره 

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

کلا بچه کوچیک رو اعصابه اونم از نوع کنه اش😂من یه پسر  عمو اینجوری دارم اونموقع که ما تازه عقد کرده بودیم تو جمع بلند گفت تو و شوهرت تو یه اتاق میخابید؟پیش هم؟😂😂

زنمومم میگفت ای خفه شی بچه این حرفا چیه میزنی اخه تو 

‏یکی مثل بروسلی بچه مومن، بچه هیئتی.  یکی هم مثل این جکی چان ... 😏
به بار به خنده به خواهرشوهرت بگوو شما که نمی تونستی بچه نگه داری چرا اوردی  بعد بگوو هر هر کر ...

این روش بد جور جواب میده😂😂

‏یکی مثل بروسلی بچه مومن، بچه هیئتی.  یکی هم مثل این جکی چان ... 😏
چه بدجنسی بوده زن عموی  شما من جاریم جدا شده و پسرش از ۲.۵ سالگی با برادر شوهرم می مونه دوست ...

خدا خیرت بده عزیزم مطمئن باش خیر و خوبی به زندگیت برمیگرده به خاطر نیت خوبت اون بچه چیزی جز توجه و محبت نمی خواد ایشالا اونم عاقبت به خیر بشه

ممنونم از دعای قشنگت😊💕

😂😂 ولش کن بابا بچه است خواهرزاده شوهر من واقعا شیطونه من ولی هیچی بهش نمیگم عاشقم شده هرجی بخواد ...

مامانش اصلا و ابدا بهش علاقه ای نداره یه کلمه هم باهاش حرف نمیزنه خداشاهده تو جمع و مهمونی مامان و باباش نشستن این میره تو بغل زنداییا و داییا و این و اون میشینه

بع شوهرت بگو میاد اینجا یهو اگه خدایی نکرده من حواسم بهش نباشه یه چیزیش بشه خدایی نکرده اب جوش بریزه روش یا یه چیز دیگه اون وقت خواهرت و مادرت ولمون نمیکنن

خدایاااااا به کدامین گناه😭😭😐😐اهان اون باشع باشع حله ببخشید مزاحم شدم🤩🤩

یبار با دختر داداشم رفتیم حموم هشت سالمون بود بعد موقع لباس پوشیدن دعوامون شد بهم گفت لجن منم گفتم لحن خودتی یهو ب ننش گفت این بهم میگه لحن اینقد ننش دعوام کرد تنها گیرم میاوردن دعوام میکردن زن دادشمم یبار سر سفره پامو دراز کرده بودم محکم با قاشق زد روو پام اینقد دردم گرفت حلو گریمو گرفتم داداشم اولین بار دعواش کرد شش سالم بود خبرچین نبودم ب مامانم بگم دخترش خرابکاری میکرد منو دعوا میکرد فحش میداد

به نظرم باهاش مدارا کن  بعد ها که بزرگ تر بشه خیلی چیزها رو می فهمه

خیلی سعی میکنم اتفاقا خودمم همین فکرو میکنم اما دیگه واقعا گاهی وقتا تحملشو ندارم 

مثلا الان من تو حیاط بودک اون اومده بالا دیگه هم پایین نمیومد

1274
مامانش اصلا و ابدا بهش علاقه ای نداره یه کلمه هم باهاش حرف نمیزنه خداشاهده تو جمع و مهمونی مامان و ب ...

الهی بمیرم

بچه کمبود محبت گرفته 

اون خیلی نیاز به توجه و بازی کردن داره

اگه هم 

اخه نمی تونن به بچه توجه و رسیدگی کنن چرا میارتش طفل معصوم رو☹

الهی بمیرم بچه کمبود محبت گرفته  اون خیلی نیاز به توجه و بازی کردن داره اگه هم  اخه نم ...

شبا خیلی بدخوابه و کلا خونه مادرشوهرم میخابه شوهرم وقتی مجرد بوذه گاهی پیش خودش میخابوندتش منم خیلی بهش چیز گفتم کفتم اصلا کار خوبی نکردی تو که باباش نبودی پس باباش کجا بوده بیاد بچشو ببره پیش خودش بخابونه

بع شوهرت بگو میاد اینجا یهو اگه خدایی نکرده من حواسم بهش نباشه یه چیزیش بشه خدایی نکرده اب جوش بریزه ...

فکر کردی حرف گوش میکنه شوهرم میگه نه بابا چیزی نمیشه دایی بیا پیش خودم

شبا خیلی بدخوابه و کلا خونه مادرشوهرم میخابه شوهرم وقتی مجرد بوذه گاهی پیش خودش میخابوندتش منم خیلی ...

عزیزم پدر مادرش ادم نیستن واسه همین دنبال محبت دیگرونه شما هم سعی کن یجوری رابطتو باهاش خوب کنی طرفت بیاد چون تا اخر عمرش مهربونی شما توو ذهنش میمونه

1288
خیلی سعی میکنم اتفاقا خودمم همین فکرو میکنم اما دیگه واقعا گاهی وقتا تحملشو ندارم  مثلا الان م ...

ببین قبول دارم که خیلی سخته و خیلی اذیت میشی به خصوص اگر تازه ازدواج کرده باشی و جون هم باشی و خودت بچه ها نداشته باشی 

اما بزرگ تر که بشه می فهمه که چقدر باهاش راه اومدی ...

اگر بچه دار هم بشی یک مدت که بگذره اون رابطه عمیقی که با داییش داره کم کم کمرنگ میشه ..

فقط زمات حلال مشکلاته

من ۲ساله بودم بابام مرد دلم میخاست برم پیش داییم بغلم کنه بوسم کنه اما زن داییم منو بیرون میمرد و ...

عزیزم خدا رحمتشون کنه

مامان بابای این که سالم و زنده طبقه پایین هستن ولی بی محبتن

نباید به بچه رو بدی  ولی  نباید هم اذیتش کنی خاطره بدی تو ذهنش باشه یه جور زیرکانه دکش کن& ...

خدا شاهده بدی نکردم فقط بی محلی میکنم که اونم اصلا و ابدا دک نمیشه خیلی پررو شده 

1331