1265
1273

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

خوشگله زیاد نه هرکی یه سلیقه ای داره دیگه اون دختره هست هانده ارچل فک کنم اسمش تو فیلم عشق حرف حالیش نمیشه من عاشششقشم 

خدایاااااا به کدامین گناه😭😭😐😐اهان اون باشع باشع حله ببخشید مزاحم شدم🤩🤩
1291

ب نظرم خوشگله 😍

اما ن خـــــــــیلی☺

در ضمن من ۱۴سالم بود ن سیبیل داشتم ن زشت بودم 😎

خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
نه این کجاش خوشگله 

چه بد سلیقه اگه خوشگل نیست پس چیه؟؟؟😕😕😕😕

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد  تا قیامت دل من.....چیه منتظری بگم دل من گریه میخواد نه آقا از این خبرا نیست من دیگه نه دلی دارم نه اشکی😊😊😊
1307
اگه آلبوم وقیحو میدیدی حتما حرفت برات ثابت میشد    

آره دیده بودم بعضی عکسای بچه هارو که پخش میکرد   

دوباره از خواب بیدار میشوم باز امشبم در رویای تو بودم باز امشبم مادر بودم منتظرم دوباره فردا شود و تو را در خواب بینم............فرزندم میشود بیایی و رویایم را تحقق بخشی؟میشود بیاییو پایان رویایم باشی و شروع مادرانگیم؟

منم اگه مامانم مونیکا بلوچی بود از این خوشگلتر بودم😎😎😎😯😯😯😯😯

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
1264

تصویری لو رفته از ۱۴ سالگی خودم 😐😐😐

تورو خدا وقتی میاین خدمات ناخن انجام بدین "سیر" نخورین 😷😷😷 من گناهی نکردم که ۳ ساعت بوی دهنتون رو تحمل کنم 😤 😐 آقا ماسک هم میزنماااا ولی بوی سیر از منافذ ماسک هم عبور میکنه لامصب😐 😂 هوا جوری گرم شده مردا بو سگ میدن ، زنا بوی مرد 😑😑🤣😷 
1311