2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ بیماری ؟؟؟ 

انشاللع ک خوب میشین

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
2728

عزیزم نارحت نباش، ان شاء الله ک خدا مشکلات همه مارو حل کنه،، امیدت ب خدا باشه

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2738
عزیزم میزارم در مورد بیماریم یه تاپیک که اگر کسی بوده راهنماییم کنه  انشالله عزیزم ممنون

🥰🥰🥰😘😘😘

کویِ نومیدی نرو ، امیدهاست

سوی تاریکی نرو ، خورشیدهاست

امیدت رو هیچوقت از دست ندع

امیدوار باش ب لطف خدا

ب مهربونیش

سیصد گل سرخ، یک گل نصرانی. ما را زِ سرِ بریده می ترسانی . ما گر ز سر بریده می ترسیدیم . در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم . در مجلس عاشقان خوشا رقصیدن . دامن ز بساط عافیت بُبریدن . در دست ، سرِ بریده ی خود بردن . در یک یکِ کوچه کوچه ها گرداندن ... 😏
من مشهدم ..یعنی اصالتا مشهدیم خونمون مشهده ..دفعه ی بعد رفتم حتما برات دعا میکنم

ممنونم عزیزم دعا کن دیگه خوب بشم و بیماریم معلوم بشه واقعا خسته شدم اگرم بیماریم معلوم نشه راحت بشم 

التماس دعا عزیز دلم 

2706