2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خاهرت انجام نداده؟؟

شوهرش کلا اسپرم نداره. موندن تو تو دو به شکی رفتن نامه پزشک قانونی هم گرفتن اما الان ول کرده شوهرش میگه میترسم به عنوان بچم نتونم قبولش کنم  بیچاره خواهرم 😭😭

شوهرش کلا اسپرم نداره. موندن تو تو دو به شکی رفتن نامه پزشک قانونی هم گرفتن اما الان ول کرده شوهرش م ...

اها...خب دیگه طرف ازپرورشگاه میاره قبول میکنه بعنوان بچه.دیگه اینک توشکم خودت رشد میکنه.من زیادمشکلی بآین موضوع ندارم ولی خب بچه خودادم چیزدیگست ک انگارقسمت نیس

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔
اها...خب دیگه طرف ازپرورشگاه میاره قبول میکنه بعنوان بچه.دیگه اینک توشکم خودت رشد میکنه.من زیادمشکلی ...

مادر شوهرش یادش داده بود که این جوریه آون بچه زنت میشه بچه تو نیست بیچاره خواهرم یعنی مکافات داره سه ساله عروسی کرده کلا شوهرش نعوذ هم نداره ماهی یه بار. اصلا یه بدبختی هستیم شوهر منم ضعیفه منم اینجوری. مامانم بیچاره از فکر ما دو تا پیر شده دو تا خواهر قسمتمون چیه. 😔😔

مادر شوهرش یادش داده بود که این جوریه آون بچه زنت میشه بچه تو نیست بیچاره خواهرم یعنی مکافات داره سه ...

الهی عزیزم....منک مادرم نمدونه وهچوقت نمیگم.چون دراخربچمم باخبرمیشه ازاین انتقال جنین.یعنی چی بچه زنت میشه؟؟جنین کلن مال یه پدرومادردیگست توشکم ما رشد میکنن.وبچه خودمون میشن.ازنداشتن خیلی بهتره

دکتر ارومیه گفته. یک تومن برا پزشک قانونی خرج کردن. مادر شوهرش میگفت یعنی از خون زنت تغذیه میکنه بچه ...

بیچاره خاهرت.دزدم باش شیرهم باش.حکایت مادرشوهرست.شمامشکل خودت چیه؟؟

دکتر گفته 3 تا جنین نگه میدارم از آون خانواده دوتارو میزاری یکی رو فریز میکنیم هر وقت بچه دیگه خواست ...

اها...من یه دونه بیشترنمیخام بسه.همین یکی عصای دستمون بشه

2706