2726
عنوان

میشه بیاین؟؟؟

224 بازدید | 33 پست

سلام دوستان شمام قبل عروسی استرس داشتید استرس اینکه مثلا خدای نکرده یکی بمیره

یا اتفاق بدی بیوفته 

لطفااااا بهم انرژی مثبت بدید بعد از ۴سال تاریخ عروسیم مشخص شده ولی استرس دارم کلی😔

خدایا شکرت شکرت شکرت بابت همه چی مرسی ک حواست بهم هست ❤️

من عزیزم میخوام عقد کنم دارم میمیرم از استرس والا خودمم به انرژی مثبت نیاز دارم

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره همه همینطورن😂،، نارحت نباش ان شاء الله ک ایندفه اتفاقی نمیفته و عروسیت برگزار میشه، خوشبخت شی❤️

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2728
من عزیزم میخوام عقد کنم دارم میمیرم از استرس والا خودمم به انرژی مثبت نیاز دارم

انشالله همه چی همونجوری ک میخوای پیش بره گلم

اگه از این فکرا کنی برات اتفاق میوفته منم همش تو کنکورم فک میکردم یکی می می ره آخرش هم همین شد شما فکر نکن مث من بشی

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
آره همه همینطورن😂،، نارحت نباش ان شاء الله ک ایندفه اتفاقی نمیفته و عروسیت برگزار میشه، خوشبخت شی❤️

انشالله عزیزم همچنین ❤️

نترسین من دو نفر تو فامیل مریض بودن عجله ای عروسی گرفتیم بعد عروسی من هر دوشون سرحال شدن سه یال بعدش فوت کردن فقط برنامه های عروسی من بهم خورد البته هر دو خیلی پیر بودن 

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

استرس طبیعیه، منم خوف داشتم من حتی تو ارایشگاهم استرس داشتم میگفتم الان میان میگن فلانی چيزيش شد خدای نکرده بهم میخوره 

یعنی الان یاد اون فکرهای مسخرم میوفتم خندم میگیره چرا بهترین لحظات زندگیم استرس داشتم

انشالله همه چی همونجوری ک میخوای پیش بره گلم

ممنون عزیزم ایشالله همچنین برای تو😍

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺

منم دو روز قبل عقدم پدر شوهرخواهرم فوت شد.ما دقیقا یماه و نیم بعدشم قرار عروسی داشتیم.هیچی دیگه عقد محضری کردیم عروسی رو هم کنسل کردیم.خیلی حس بدیه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
2706