2703
2553
عنوان

امروز دو تا جوجه اردک برای پسرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 21426 بازدید | 91 پست

سلام اونها مادر مصنوعی می خوان ....یعنی یه گرما که برن زیرش ....متاسفانه دیوانه ات می کنن .....

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بچه اردک همینه. اگه جوجه اردک اسراییلی بگیری صدا ندارن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
اره میگیرم تو وستم چشماشونو میبنند 

نگهداری اردک کاملا سخته ...بشدت وابسته به مادرن ...دمای بالای ۳۰ می خوان و مادره مصنوعی ....بهتره ببری پسش بدی .....زودم مریض می شن ...مثل پاستورلز ..نیوکاسل ...آنفلونزا ..... آب و غذای سالم  می خوان ...ویتامین ....AD3Eو......درده سرش نمی ارزه ...‌براش عروس هلندی رام بگیر ...هم بهتره ..هم مقاوم تر 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

بغلشون کن باهات بخوابن😂😂😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714
از کجا بگیرم 

اردک مسکووی و درزبان عامه اسرائیلی پروازی ان ....و همه چیز خوار ..‌‌....اونا هم شرایط نگهداری خاص دارن 

اولا جاشون باید تاریک باشه یعنی با جعبه بذار گوشه اتاق تاریک لامپ روشن باشه اونم بیداره

دوما اردک موجود اجتماعی هست طی روز بذار شون تو تشت و بذار وسط پذیرایی که خودتون رد میشین متوجه حضورتان بشن و داد نزنن 

سوما رشدشون  سریع هست و مثل نوزاد ضعف دارن غذای مقوی میخوان فرگرد واسشون یه تخم مرغ ابپز کن ببین چطور سیر میشن و بعدش چرت میزنن.

چهارما از داروخانه یه شربت مینرال ایرانی بخرین و روزی نصف قاشق توی آب بریزین و بذاریم جلوشون.  حتما مولتی ویتامین مینرال باشه نه معمولی. اینجوری زنده میمونن و بزرگ میشن.

پنجم مادر پیشش ون نیست پس شبا سرشونه میشه همیشه جاشون خشک باشه دقت کن ابشون رو نریز کف جعبه شون. روی سنگ سرد حمام هم نخوابن.  زیرش ون حتما یه چیز خشک بذار.

ششم تو بالکن یا حیاط تنها نذارشون حتیییییی یک دقیقه. گربه و کلاغ در کمینه یک لحظه جلوی چشمت میگیردش و بعد عذاب وجدان میمونه برات که به کشتن دادیش. 

هفتم آفتاب ظهر داغه و اذیت میشن ولی آفتاب صبح و عصر واجب هست براشون حتما دو ساعت صبح و دو ساعت عصر ببرشون تو باغچه که ریگ بخورن و آفتاب بگیرن.

هشتم اگر آبریزش بینی یا عطسه یا بی اشتهایی یا تب یا آویزون شدن بال دیدی مریض شدن سریعااااااا آنتی بیوتیک رو استارت کن. کپسول رو باز کن اندازه یه نوک چاقو پودر داخلش رو با یک سی سی آب قاطی کن و با سرنگ بدون سوزن بریز تو نوکش.  هر 8 ساعت یکبار آنتی بیوتیک میدی و حتما یک هفته ادامه میدی که کامل درمان بشه. اگر دیر شروع کنی زود ضعیف میشه و میمیره.

نهم روی نون سنگک ماست بزن وقتی نرم شد بده بخوره. ماست آنتی بیوتیک طبیعی داره و نمیذاره مریض بشه. نون سنگک هم آرد سبوسدار هست و بهتر از لواش هست. سیب زمینی ابپز هم خیلی دوست دارن. هندونه هم ابداره میخورن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706