1351
1341
عنوان

امروز دو تا جوجه اردک برای پسرم گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 63 پست
نه عزیزم دقت کن ببین عطسه میکنه گاهی ؟ یا سوراخ مماقش خیسه (آب ریزش داره)؟ کمی تعادلش کم شده؟ کم اش ...

ممنون‌ازت مرسی خیلی دوست داره بشینه ببند غذاشونو دور میزارم بلند میشه میره غذا میخوره بعد غذا دوباره برمیگرده میشینه اون یکیم به هوای این زیاد بازی نمیکنه فکر میکنه این مامانشه چون بزرگتره یک کم هر جا اون بره اونم‌میره اگه بشینه اینم میره بغلش وایمیسته 

حالا فردا صبح ببینم چطوریه اشتهاش که خوبه اما یک کم‌بالهاش،آویزون بود حالا صبح دیدم‌ خوب نیست بهش میدم‌

نه عزیزم دقت کن ببین عطسه میکنه گاهی ؟ یا سوراخ مماقش خیسه (آب ریزش داره)؟ کمی تعادلش کم شده؟ کم اش ...

ببین عزیزم یک سوال اگه نیوکاسل باشه به انسان منتقل نمیشه دلم شور پسرمو میزنه 😟😟😟😟

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

ببین عزیزم یک سوال اگه نیوکاسل باشه به انسان منتقل نمیشه دلم شور پسرمو میزنه 😟😟😟😟

نه نمیشه خیالت تخت

من 3 تا جوجه هام به ترتیب گرفتن و درمان شدن.

فقط زود دارودرمانی رو شروع کن چون بدنش ضعیف بشه طاقت نمیاره.

مال من یکی از جوجه هام تب بالایی کرد 3 روزی نوکش و پاها رو خنک میکردم بعد 5 روز شکمش کار کرد و تبش اومد پایین.

سعی کن داخل غذاشونم سبوس گندم یا برنج به صورت پودر شده بریزی کلی ویتامین ب داره.

*دوستم به روزگاران چربی نشسته بر تن / پنهان نمی توان کرد الا به روزگاران*