2726

من روز عروسیم تو آتلیه دختره عکاسه خیلی بی شرف بود هی دست میزد ب شوهرم برای اینکه ژستشو درست کنه یکی دو بار این حرکتو زد قاطی کردم با لحن تندو با صدای بلند گفتم دست نزن بهش البته هنوزم از دلم بیرون نرفته چرا شوهرم خودش بهش چیزی نگفت کلا اصلا اون روز منگ بود ولی خلاصه حسابی حال دختر رو گرفتم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول شوکه شد ولی خوب بعد اونم باهاش روبوسی کرد و بهش لبخند هم زد

😤😤😤بهش بگو دیگه جواب سلام دختر رو هم نده 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
دختره هنوز زنده س؟ من بودم تاالان با تبر به دو قسمت مساوی تقسیمش میکردم دوسه تا تیر هم خالی میکردم ...

والا من واقعا پوزش میخوام بابت این لحنم دختره زنده نیست بیشتر*ندست من که خودمو در حد اون نمی آوردم شوهرم الان زنگ‌زده مادرش گفته باید با اون دوستش قطع رابطه کنه خودش اومده اومده دخترش رو چرا آورده

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2728
دختره هنوز زنده س؟ من بودم تاالان با تبر به دو قسمت مساوی تقسیمش میکردم دوسه تا تیر هم خالی میکردم ...

والا من واقعا پوزش میخوام بابت این لحنم دختره زنده نیست بیشتر*ندست من که خودمو در حد اون نمی آوردم شوهرم الان زنگ‌زده مادرش گفته باید با اون دوستش قطع رابطه کنه خودش اومده اومده دخترش رو چرا آورده

پیش برو پشت سر خبری نیست  
😤😤😤بهش بگو دیگه جواب سلام دختر رو هم نده 

خدا رو شکر خودش زنگ‌زده مادرش گفته با اون دوستش قطع رابطه کنه هیچی از دیروز نگفت یهو زد سیم آخر زنگ‌زده مادره انجام حجت کرده 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
خدا رو شکر خودش زنگ‌زده مادرش گفته با اون دوستش قطع رابطه کنه هیچی از دیروز نگفت یهو زد سیم آخر زنگ‌ ...

خوبه تو هم سعی کن اون صحنه رو از ذهنت پاک کنی

من روز عروسیم تو آتلیه دختره عکاسه خیلی بی شرف بود هی دست میزد ب شوهرم برای اینکه ژستشو درست کنه یکی ...

حالا عکاس رو آدم یه روز می بینه دیگه از زندگی آدم گورشو گم‌میکنه بعصیا‌ میان تو خونه زندگی آدم خونه خراب کن اند  

پیش برو پشت سر خبری نیست  
حالا عکاس رو آدم یه روز می بینه دیگه از زندگی آدم گورشو گم‌میکنه بعصیا‌ میان تو خونه زندگی آدم خونه ...

دقیقا دختری ک حیا نداره انقد راحت میپره بغل نامحرم خونه خراب کنه دیگه خدار شکر شرش کم شد

من کینه ای نیستم فردا نخوام هم یادم رفته

برعکس من ک کوچیکترین چیزا یادم میمونه

استارتر شوهرت چی گفت حالا

اون که زیاد حرف نمی زنه یه پیام داد گفت خانمم بهت قول میدم این آخرین باری بود که دختره رو دیدی و با مامانم جدی حرف زدم کلا دیگه با این جور آدما قطع رابطه کن گفته زندگیمو داری خراب میکنی من زنم و دوست دارم نمیخوام ناراحت باشه ازم اونم واسه هیچی

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706