2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه بار رفته بودیم خونه همسایه مادرشوهرم اینا من و مادرشوهرمو خواهرشوهرم . از این همسایه های قدیمی بودنو بچه ها هم از بچگی همبازی هم . 

شب شوهرم اومد دنبالم گیررر دادن بیا بالا . شوهرمم اومد داشت با همه احوال پرسی میکرد . این پیر زنه همسایه ، کله شوهرمو بوسید . بعد که نوبت دخترش شد شوهرم فقط بهش دست داد . یهو مادرشوهرم گفت مریم ببوس . ببوسش . تو و مریم از بچگی باهم بزرگ شدین خواهر برادره همین .ببوسش . شوهرم شد لبوووو . ولی همدیگه رو بوسیدن . اگه بدونید  چه حالی داشتم از حررررررص . ولی هیچ وقت به روی خودم نیووردم چون حس میکردم اگه حساسیت نشون بدم شوهرم توجه میکنه بهش . دیگه نرفتم خونشون 😏😏

بگو خیلیا غلط كردن مگه خودشون برادر و بابا ندارن    

به خدا دیروز هم گفتم از این میترسیدم‌ راست راست تو چشام نگاه کنن اینجور بی حیا جوابمو بدن والا فکر میکنید پدر و برادر این جور زن ها مثل پدر و برادر ما هستن اینا خوب به هم میان 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2720
بهش گفتم شما از اون زنایی هستی که خوش داری پسرت یه جا ۱۰‌نفرو داشته باشه این قدر طرز فکرت پایین و ده ...

ولش کن بره شوهزتو بچسب ب خودت ک طرف ننشو نگیره مادر شوهر منم امروز یه همچی حرفی زد باهاش حرف نزدم

برای فرج اقا و مامان شدن همه و من صلوات مرسی 
بهش گفتم شما از اون زنایی هستی که خوش داری پسرت یه جا ۱۰‌نفرو داشته باشه این قدر طرز فکرت پایین و ده ...

شوهرت مقاومت نكرد هنگام بوسیده شدن

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
منم یه بار رفته بودیم خونه همسایه مادرشوهرم اینا من و مادرشوهرمو خواهرشوهرم . از این همسایه های قدیم ...

واای چه بیشعور

.به نظر منم بهترین برخورو بی اهمیت بودنه

و غیر مستقیم کات کردن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2714
به خدا دیروز هم گفتم از این میترسیدم‌ راست راست تو چشام نگاه کنن اینجور بی حیا جوابمو بدن والا فکر م ...

حیا كم شده خواهر درد همینه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
منم یه بار رفته بودیم خونه همسایه مادرشوهرم اینا من و مادرشوهرمو خواهرشوهرم . از این همسایه های قدیم ...

🤔 یعنی نمی دونن گناهه . دوست بچگی که خواهر برادر نمیشه.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

ببخشید عزیزم بابت این لحنم ولی چرا بعضی از مادر شوهرا اینقدر بی فرهنگن چرا یه سری بی حیایی رو افتخار میدونن فکر میکنند پسرشون فتح کرده      

پیش برو پشت سر خبری نیست  
🤔 یعنی نمی دونن گناهه . دوست بچگی که خواهر برادر نمیشه.

والا فک میکنم بعضیا افتخار میکنند پسرشان با چند نفر همزمان اررررررره البته ببخشید از لحن بدم ولی حقیقت داره 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
2706