2410
2553

دخترا اول از همه ببخشید یهویی رفتم شوهرم اومد تو اتاق منم سریع فقط گوشی رو قایم کردم پیام ها رو نبینه

دیروز خیلی سرسنگین بودم امروز هم به بهانه کمک به خواهرم از سرکار  اومدم خونه بابام گفتم شب میمونم البته گفت نه میام دنبالت

البته یه اعترافی هم بکنم زنگ‌ زدم مادر شوهرمو شستم گذاشتم کنار ولی واقعا پرو پرو نمیدونید چی جواب داد اصلا جا عذاب وجدان واسم نزاشت

البته شوهرم از صحبت ما خبر نداره میدونم بهش نمیگه مادرش 

پیش برو پشت سر خبری نیست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2892530/عكس-حلقه-ازداجتونو-بزارید

من حدس زدنم نمیاد

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2714

ماهيم گرون شده فسفر نداره مغزم نفهميدم چي شده

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
7 بازدید| 214 پست

بچه ها مادر شوهرم یک دوست صمیمی داره که یه دختر ۵_۶سال کوچیکتر از من داره که با خانواده همسرم رفت و آمد خانوادگی دارن دختره یک مقدار جلفه امروز خونه مادر شوهرم بودم اونام دعوت بودن شوهرم که اومد دنبالم دختره بیشعور پرید شوهرمو جلو چشم بغل و ماچ کرد اصلا منم براتون مادر شوهرم از نگاه من معذب شد تازه پرو خانم نگاه کرد تو چشم گفت این شوهرت عشقه عشق اصلا دارم دیوونه میشم نمی دونید چطور برگشتیم خونه اصلا یه کلمه با شوهرم حرف نزدم 

من علم غیب دارم فهمیدم هههههههههههخخخ

2706