1351
1341
حالا عکاس رو آدم یه روز می بینه دیگه از زندگی آدم گورشو گم‌میکنه بعصیا‌ میان تو خونه زندگی آدم خونه ...

دقیقا دختری ک حیا نداره انقد راحت میپره بغل نامحرم خونه خراب کنه دیگه خدار شکر شرش کم شد

«ببین پای تاوان عشقم ب تو عجب حسرتی تو دلم کاشتم»

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

استارتر شوهرت چی گفت حالا

اون که زیاد حرف نمی زنه یه پیام داد گفت خانمم بهت قول میدم این آخرین باری بود که دختره رو دیدی و با مامانم جدی حرف زدم کلا دیگه با این جور آدما قطع رابطه کن گفته زندگیمو داری خراب میکنی من زنم و دوست دارم نمیخوام ناراحت باشه ازم اونم واسه هیچی

پیش برو پشت سر خبری نیست  
1350
دقیقا دختری ک حیا نداره انقد راحت میپره بغل نامحرم خونه خراب کنه دیگه خدار شکر شرش کم شد

والا این جور آدما رو از در بندازی بیرون از پنجره میان تو ولی ته دلم به شوهرم خیلی اطمینان دارم میدونم دوسم داره 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
1307
اگه من بودم مینداختمش تو چرخ گوشت چرخش میکردم مینداختم جلو ننش با ابن بچه بزرگ کردنش😒

والا اینا خانوادتا بی حیا هستن کرم از ریشه به این درخت زده 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
اون بدبخت هم راه پس و پیش نداشت 

اخه مثلا یه بار یه پیرزن 80 ساله اومد باشوهرم دست بده پشت من قایم شده بود دستشم گذاشته بود رو پشتم بعد خانومه دستش تو هوا اینم میگفت ببخشید دستم بنده یعنی غش کرده بودم از خنده

منم تو روز عروسی دختر  خاله همسر اومد بغلش کرد و بمن گفت مواظب داداشیم‌ باشیا نشنوم اذیتش کردی ...

معمولا برعکس میگن داداشی مراقب عروس گلمون باشی نبینم اذیتش کنی به چلغوزا بی احترامی کردی   

پیش برو پشت سر خبری نیست  
1226