1147
1341

دخترا اول از همه ببخشید یهویی رفتم شوهرم اومد تو اتاق منم سریع فقط گوشی رو قایم کردم پیام ها رو نبینه

دیروز خیلی سرسنگین بودم امروز هم به بهانه کمک به خواهرم از سرکار  اومدم خونه بابام گفتم شب میمونم البته گفت نه میام دنبالت

البته یه اعترافی هم بکنم زنگ‌ زدم مادر شوهرمو شستم گذاشتم کنار ولی واقعا پرو پرو نمیدونید چی جواب داد اصلا جا عذاب وجدان واسم نزاشت

البته شوهرم از صحبت ما خبر نداره میدونم بهش نمیگه مادرش 

پیش برو پشت سر خبری نیست  

نفهمیدم منظور تاپیک چیه؟؟شوهرش مورد بوسش قرار گرفت؟؟؟!!!!

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2892530/عكس-حلقه-ازداجتونو-بزارید

من حدس زدنم نمیاد

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

منم نفهمیدم اگه شماها فهمیدین لطفااا راهنمایی😌😌😌😌

خدایا اغوشت راامشب بمن می دهی  برای گفتن چیزی ندارم ...می شود من بغض کنم  تو بگویی مگر خدایت نباشد که این گونه بغض کنی ..ومن اهسته گریه کنم..می شود من بگویم خدایا ..تو بگویی جان دلم ...  می شود بیایی تمنا می کنم ..گله دارم ...از کی    از چه  نمی دانم .................................
1348
7 بازدید| 214 پست

بچه ها مادر شوهرم یک دوست صمیمی داره که یه دختر ۵_۶سال کوچیکتر از من داره که با خانواده همسرم رفت و آمد خانوادگی دارن دختره یک مقدار جلفه امروز خونه مادر شوهرم بودم اونام دعوت بودن شوهرم که اومد دنبالم دختره بیشعور پرید شوهرمو جلو چشم بغل و ماچ کرد اصلا منم براتون مادر شوهرم از نگاه من معذب شد تازه پرو خانم نگاه کرد تو چشم گفت این شوهرت عشقه عشق اصلا دارم دیوونه میشم نمی دونید چطور برگشتیم خونه اصلا یه کلمه با شوهرم حرف نزدم 

من علم غیب دارم فهمیدم هههههههههههخخخ

1308

من همانیم که دیروز خونه مادر شوهرم بودم شوهرم اومد دنبالم دختر دوست مادر شوهرم پرید شوهرمو جلو چشم بوس کرد گفت این شوهرت عشقه عشق تاپیک قبلیم رو بی زحمت چک کنید   

پیش برو پشت سر خبری نیست  
خانمه شوهرشو بوسیده یا دختر ۵ ساله

ی دختر ۵ سال از اسی کوچیکتر

عزیزای من اگ اهنگ خوب و مناسب واسه رقص عروس دارید معرفی کنید ترجیحا قدیمی باشه باصدای ابی(موزیکی مث حریق سبز)،شادمهر،گوگوش،شهره،لیلافروهر،...و خیلیای دیگه ،ممنون میشم کمکم کنید  

نمنه؟

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1346