2737
2734
بخدا منم همین جوریم مثلا با خودم میگم دیگه نمیزارم خونه کثیف بشه بعد اصلااااااااااااا تا چند وقت اص ...

دقیقا با خودت میگی پاشم خونرو مثل دسته گل تمیز کنم یکم به خودم برسم اصلا انگار میچسبوننت زمین نمیتونی تکون خودت بدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره شوهرمم حتی بهم میگه هرچیو بهت میگم برعکس میشه

من چند روزه قانون جذب را شروع کردم. معجزه سپااسگزاری توصیه میکنم شما هم شروع کنید. 

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2738
نمیدونم چرا اینجوری هستیم فکر کنم مثل اون عروسک تو کلاه قرمزی باشیم همه چیش برعکس بود 

من مادر شوهرم چن. بار بابت این موضوع تیک انداخته بهم چون خوده گاوم باش درد دل کرده بودم

چیکار کنم یعنی

کتاب معجزه سپاسگزاری را دانلود کن یا ویس ها را به ترتیب از روز اول گوش کن و اجرا کن به نظر من تاثیر داره. جالبه من تازه فهمیدم همین حرفی که ما میزنیم باعث جذب چیزهای منفی میشه

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
میدونی حوصله این کارارو ندارم ازبس غم غصه رو دل بیصاحابمه

ویس ها کلا 10 دقیقه هم نیست ولی من تونستم یه چیزایی جذب کنم.

چند روز پیش گفتم کوچه پره سوسکه خدارو شکر نمیان تو خونه تا الان سه تا دیدم از اون روز .یا میگم خدارو ...

ی دفه ام با خودم گفتم مادرشوهرم تا حالا راجب قیافم حرف نزده ها ایراد اینا چون مادرشوهرم ایرادیه

بعد شبش بهم گفت فلانی گفت عروس از اون دختر خشگلای بی نمکه ک ب دل نمیشینه جلو شوهرم فک کن

2706