2733
2734

محسن یگانه

مهراد جم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همه ی آهنگای محمدرضا گلزار

با اون نگاه صد ریشتریت از ارش و مسیح

آقامون جنتلمنه از ساسی

طبیب ماهر و نوش دارو بعد مرگ از سهراب آرون افشار

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
همه ی آهنگای محمدرضا گلزار با اون نگاه صد ریشتریت از ارش و مسیح آقامون جنتلمنه از ساسی ط ...

من همیشه فک میکردم میگم با اون نگاه صَدریت😐😐😐

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2738

گوش نمیدم حوصله ندارم

ولی ترکی بهتره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

خواجه امیری همه اهنگاش

چاوشی یه سری هاش 

بقیه رو تک و توک دوست دارم

سوگند سلام ... بمب هم داخل ماشین حال میده

ناصر عبد اللهی هم چندتا آهنگ هاش مخصوصا دوست دارم

شادمهر آهنگ های قدیمش رو دوست دارم مثل پرپرواز پاییز  سبب 

ابی خیلی از آهنگ هاش تقریبا همش ولی نوازش و اونی که با کامران و هومن خونده مگه فرشته هم بده میشه و سلطان آهنگ هایش درخت 

محسن یگانه و فرزاد فرزین چندتا دوست دارم اسماشون الان حضور ذهن ندارم

سیاوش قمیشی هم که عشقه 

بقیه خواننده هام هم تکوتوک گوش میدن