2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هانیه خانوم جان .قطع ویارتون توی هفته ۱۱ مشکلی نبود؟ منم یک دفعه توی هفته یازدهم ویارم قطع شد.البته ویار زیادی هم نداشتم .شما نینیتون سلامته انشاالله؟ 

خدایا شکرت😍❤💋🌷
هانیه خانوم جان .قطع ویارتون توی هفته ۱۱ مشکلی نبود؟ منم یک دفعه توی هفته یازدهم ویارم قطع شد.البته ...

بله مشكلي نبود اصلا عزيزم از اين هفته ها هي قطع شد هي دوباره اومد تا هفته ١٥تقربيا ويارم تموم شد .نگران نباش

بله مشكلي نبود اصلا عزيزم از اين هفته ها هي قطع شد هي دوباره اومد تا هفته ١٥تقربيا ويارم تموم شد .نگ ...

خیلی ممنون.خیالم راحت شد.شما پسر داری ویارت چجوری بود.من هنوز جنسیت مشخص نیس.یک پسر ۵ساله دارم موقع پسرم حالم بدتر بود.نه شیرینی دوست داشتم نه ترشی.ولی الان میلم به شوری و ترشیه ولی شیرینی هم میخورم.از هیچی بدم نمیاد.فقط حالت تهوع دارم و سرگیجه و سردرد.تازه دو سه روزه میتوتم آب بخورم قبلا از آب بدم میومد.

خدایا شکرت😍❤💋🌷
خیلی ممنون.خیالم راحت شد.شما پسر داری ویارت چجوری بود.من هنوز جنسیت مشخص نیس.یک پسر ۵ساله دارم موقع ...

من ويارم خيلي شديد بود اوايلش در حدي كه ٧كيلو كم كردم هيچي نميتونستم بخورم .من ويارم بيشتر شيريني بود قبل بارداري عاشق لواشك و اينا بودم ولي الان نه زياد .شكمم زياد جلو نيومد حتي الان كه هشت ماهمه زير مانتو مشخص نيست باردارم .ميگن پسر ميره تو پهلو