2733
2734

من استـراحت هسم 

كاراي خونه و غذا درست كردنو اينارو نميتونم انجام بدم 

امـروز يه خـريد واجب داشتم كه بايد ميرفتم😔

يه عالمه خريد واجب دارم برا بچه م كه هنو چيزي نخريدم 

شما ميرين خريد و اينا؟؟؟

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
کنجدجان شما داروهای ضدانقباض و زایمان زودرس استفاده میکنی دچار اسهال و نفخ ودلپیچه نشدی؟

چرا عزيزم همه شو دارم 

راسي شما خريد اينا ميري عزيزم؟؟

چقد خوب

عزیزم بیخیال جایی نروکلی انتطارزحمت کشیدی بذاردنیابیادیه عالمه وقت داری

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عزیزم بیخیال جایی نروکلی انتطارزحمت کشیدی بذاردنیابیادیه عالمه وقت داری

الان مجبوري رفتم😭خودم پشيمونمممم😭كاش نميرفتم 

خدا كنه اتفاقي نيوفته 

الان مجبوري رفتم😭خودم پشيمونمممم😭كاش نميرفتم  خدا كنه اتفاقي نيوفته

نترس چیزی نمیش من کمربه پایینم ازدردش نمیتونم رابرم جایی هم زیادپیاده نمیره دنیابیادمیرم میخرم دیگه توهم یه کم تحمل کن تموم میش این روزا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706